Operátor výroby

Miesto práce:
  • Žilina (Žilinský kraj, Slovenská republika)
Termín nástupu: 6.9.2019
Náplň práce: Montáž interiérových a exteriérových častí karosérie
Manuálna práca na výrobnej linke
Práca v trojzmennej prevádzke
Dlhodobá práca v stabilnej spoločnosti
Požiadavky na zamestnanca
  • Základné
      Počítačové znalosti:
      Ponúkaný plat: Od: 861 Eur   Do: 1 300 Eur
      Zamestnanecké výhody, benefity: Zvyšovanie platu už po prvom mesiaci Príspevok na ubytovanie Zabezpečenie dopravy v rámci Žilinského kraja novými klimatizovanými autobusmi Možnosť kariérneho rastu Vianočný a letný bonus podľa stanovených kritérií Dochádzkový bonus Bonus za splnenie výrobného plánu Preplácanie nadčasov ( vrátane víkendov, prípadne sviatkov) Príplatky za poobednú a nočnú prácu Bohatý sociálny program Práca s najmodernejšími technológiami Práca v príjemnom a čistom prostredí Finančná odmena za odporúčanie známeho
      Ponuky vhodné pre absolventa: Áno
      Informácie o spoločnosti
      Charakteristika spoločnosti:
      Kontakt: Kontaktná osoba: Beáta Zemková
      Adresa spoločnosti: Active Job
      Hálkova 12
      01001 Žilina