Technical Test Analyst - software tester

Miesto práce:
  • Bratislava (Bratislavský kraj, Slovenská republika)
  • Rakúsko
  • Nemecko
Termín nástupu: 16.3.2020
  • Plný úväzok
  • Živnosť
Náplň práce: Čo od Teba očakávame?

• angličtinu na úrovni B2 nutnosť, nemčina navyše výhodou
• znalosť JIRA, alebo HP ALM (Quality center), prípadne iné defekt tracking nástroje
• SQL, SOAP UI nutnosť, znalosť skriptovacieho jazyka výhoda
• znalosť programovacieho jazyka napr. Python, JAVA
• ISTQB certifikácia výhodou
• nutná skúsenosť s automatizovaným testovaním (Selenium, TOSCA)
• výhoda mať skúsenosť s performance testami (Jmeter, Neoload...)
• znalosť Software Development Lifecycle výhoda

Ako TTA sa budeš podieľať na všetkých fázach SDLC (Software Development Lifecycle) :

• technická analýza biznis požiadaviek a dizajnových dokumentov
• definícia a tvorba testovacích scenárov a skriptov
• príprava testovacích dát
• príprava skriptov
• spúšťanie a údržba vytvorených skriptov
• vykonávanie testov a report výsledkov
• spolupráca s vývojovým tímom
Požiadavky na zamestnanca
  • Stredoškolské s maturitou
  • Vyššie odborné (DiS.)
  • Vysokoškolské 1. stupňa (Bc.)
  • Vysokoškolské 2. stupňa (Ing./Mgr.)
      Osobnostne predpoklady a zručnosti: Jazykové znalosti: Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - stredne pokročilý (B2) • máš zmysel pre detail • analytické myslenie • si samostatný ale vieš pracovať aj v tíme
      Ponúkaný plat: Od: 1 500 Eur   Do: 1 800 Eur
      Zamestnanecké výhody, benefity: Ročný bonus 3100 Eur, ktorý môžeš využiť na čokoľvek, napríklad na: • odborné školenia a konferencie podľa preferencií • certifikácie ISTQB • MHD • jazykové kurzy • Multisport karta • dní voľna navyše • alebo len tak si vybrať hotovosť Ďalej pre Teba máme v zálohe: • pol dňa dovolenky na Tvoje narodeniny • zahraničné teambuildingy a spoločné team – upy • interné odborné vzdelávanie • zľavy pri kúpe nového osobného auta v PPC Team • podľa možností na projekte – flexibilný pracovný čas a homeoffice
      Informacie pre uchadzaca: kontaktovať budeme len kandidátov, ktorí vyhovujú našim požiadavkám. Ďakujeme za porozumenie
      Charakteristika spoločnosti: Sme skúsení špecialisti s jasnou víziou udávať smer v testingu a QA. Pracujeme v rodinnej atmosfére a ponúkame prácu na rozmanitých projektoch s priestorom na rozvoj. Pôsobíme na Slovensku a v DACH regióne. Krone Consulting je organizátorom jednej z najvačších testingových konferencií v strednej Európe TESTING UNITED www.testingunited.com
      Kontakt: Kontaktná osoba: Jana Svobodová
      Adresa spoločnosti: Krone Consulting s.r.o.
      Teslova 20A
      82102 Bratislava