Oracle PL/SQL Developer - BB

  • Banská Bystrica (Banskobystrický kraj, Slovenská republika)
Termín nástupu: 1.6.2019
  • Plný úväzok
  • Živnosť
Náplň práce: Progresívny a kreatívny SOFTWARE HOUSE do svojho tímu neustále hľadá nové posily. Ak chceš patriť medzi TOP developerov, pošli nám svoje CV! Hlavný office máme v ZA, ďalšie máme v BA a BB a tento rok otvárame aj KE, Ostrava office a ďalšie – možno práve v Tvojom meste. Ukáž nám svoj potenciál a pridaj sa k najlepším!

Rozbiehame viaceré projekty s rôznymi technologickými stackmi. Pozor – keď projekt skončí, automaticky dostaneš ďalší, takže u nás máš istotu zamestnania, aj keď ide o časovo ohraničené projekty. Toto je výhodou aj preto, že máš neustále možnosť sa naučiť niečo nové. Momentálne hľadáme 4 šikovných Oracle (PL/SQL) developerov (2x senior, 2x junior/medior). Tvoja hlavná náplň práce bude:
-analýza
-návrh architektúry
-migrácia existujúceho riešenia do cloudu
-development bussines inteligence
-využívanie ETL nástrojov

Ako developer budeš súčasťou agilného tímu, v ktorom sa budeš spolupodieľať na vývoji a implementácii softvérových riešení podľa špecifikácií. Hľadáme šikovných kreatívnych developerov, pre ktorých je programovanie nielen prácou, ale aj zábavou.
Požiadavky na zamestnanca
  • Stredoškolské s maturitou
  • Vyššie odborné (DiS.)
  • Vysokoškolské 1. stupňa (Bc.)
  • Vysokoškolské 2. stupňa (Ing./Mgr.)
  • Postgraduálne
      Osobnostne predpoklady a zručnosti: • Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) • Znalosť agilného vývoja • Chuť pracovať • Záujem učiť sa nové technológie a neustále sa odborne vzdelávať • Zodpovednosť za pridelené úlohy • Samostatnosť, ale zároveň aj tímovosť
      Ponúkaný plat: Od: 2 000 Eur   Do: 4 800 Eur
      Zamestnanecké výhody, benefity: • Mladý priateľský kolektív v neformálnom kreatívnom pracovnom prostredí • Rôznorodé projekty pre zaujímavých klientov • Možnosť rotácie medzi projektami • Nadštandardné platové ohodnotenie • Žiadna byrokracia • Pružná pracovná doba • Stabilita, takmer žiadna fluktuácia – ak už raz do SIGP prídeš, nebudeš chcieť odísť • Veľa outdoorových aktivít (bicykle, lyže, lezenie, turistika) • Event kalendár plný športových a kultúrnych akcií, teambuildingov a iných aktivít (bowling, beach volejbal, futbal, lyžovanie, bežkovanie, skialp, beh celým Slovenskom, ...) • Work&Travel v zahraničí (Chorvátsko, Island, ...) • Firemné raňajky • Kalčeto / stolný futbal
      Požadovaná prax: 2 roky
      Ponuky vhodné pre absolventa: Áno
      Informacie pre uchadzaca: Anglické CVčko pošli na career@sigp.systems
      Charakteristika spoločnosti: Spoločnosť SIGP, s r.o. sa zaoberá vývojom a podporou software systémov pre externých zadávateľov. Podieľame sa na mnohých zaujímavých projektoch pre slovenských a zahraničných partnerov ako sú DXC Technology, PDI Software, SCR Technologies, ŠKODA Auto, NOTINO, MIM, Megaubytovanie.sk, Asseco Central Europe a iných. V súčasnosti máme viac ako 70 TOP developerov a kancelárie v Žiline, Bratislave a Banskej Bystrici a ďalšie otvárame v Košiciach, Ostrave a v mestách, kde nájdeme ďalších TOP developerov.
      Kontakt: Kontaktná osoba: Ján Tinák
      Adresa spoločnosti: SIGP, s.r.o.
      Za Plavárňou 3/8121
      01008 Žilina