VÝHRADNÝ, OBCHODNO – TECHNICKÝ ZÁSTUPCA PRE MAĎARSKO

  • Banská Bystrica (Banskobystrický kraj, Slovenská republika)
  • Veszprém (Vesprémska župa, Maďarsko)
  • Rábsko-mošonsko-šopronská župa (Maďarsko)
  • Hevešská župa (Maďarsko)
  • Komárňansko-ostrihomská župa (Maďarsko)
  • Novohradská župa (Maďarsko)
  • Peštianska župa (Maďarsko)
  • Boršodsko-abovsko-zemplínska župa (Maďarsko)
  • (Stolično)Belehradská župa (Maďarsko)
  • Jasovsko-veľkokumánsko-solnocká župa (Maďarsko)
  • Vašská župa (Maďarsko)
Termín nástupu: 30.11.2014
  • Plný úväzok
  • Živnosť
Náplň práce: Chcete využiť svoje vedomosti a pomáhať ľuďom?
Chcete si tak získať priateľov po celom Slovensku a užívať si ich priazeň?
Chcete byť akceptovaným a známym odborníkom?
Príďte k nám pracovať. Umožníme Vám to!
Vyškolíme a vytrénujeme Vás.

Vašou úlohou bude etablovanie prosperujúcej firmy, EXIM-TECH na Maďarskom trhu.
Predaj produktov svetových výrobcov komponentov - zariadenia na odstraňovanie statickej elektriny, firma FRASER Anti-Static Techniques, snímače pre priemyselnú automatizáciu, firma EGE-Elektronik Spezial-Sensoren GmbH, pneumatické a hydraulické komponenty, magnetické snímače polohy na pneumatické valce, (pozri www.eximtech.sk )
Analyzuje úlohy a požiadavky zákazníkov, navrhuje riešenie, doporučuje optimálne riešenie, navrhuje komponenty a systém, ktorý vyrieši zadané úlohy
Testuje navrhnuté riešenia funkčným typom a to aj vo výrobnej prevádzke
Navrhnuté riešenia rokuje pri schvaľovaní so zákazníkom, sleduje dodanie komponentov a ak je to potrebné inštaluje a implementuje komponenty a systém, testuje
Poskytuje technickú podporu, rady, návody na použitie, technickú dokumentáciu, hotline support, riešenia pre ďalší rozvoj, dohliada na záručný a pozáručný servis
Zabezpečuje starostlivosť o súčasných zákazníkov a získava nových zákazníkov v pridelenom regióne
Vyhľadáva nové a riadi existujúce obchodné prípady
Plánovanie a realizácia služobných ciest k prideleným zákazníkom
Pravidelne reportuje nadriadeným
Zúčastňuje sa na odborných seminároch, tréningoch a školeniach
Dosahuje obchodné výsledky podľa stanovených plánov
Sleduje trhové prostredie, konkurenciu a novinky v danej oblasti
Požiadavky na zamestnanca
  • Stredoškolské s maturitou
  • Vysokoškolské 2. stupňa (Ing./Mgr.)
      Osobnostne predpoklady a zručnosti: Stredoškolské alebo vysokoškolské vzdelanie alebo strojárenské vzdelanie v odbore senzorová technika, automatizácia, kybernetika, mechatronika, elektrotechnika alebo v príbuznom elektro – odbore. Minimálne 3 roky praxe v automatizácii v prípade stredoškolského vzdelania. Schopnosť čítať technickú dokumentáciu v angličtine alebo v nemčine a porozumieť prečítanému textu Schopnosť porozumieť prednáškam v angličtine.
      Ponúkaný plat: Od: 800 Eur   Do: 2 000 Eur
      Napr.: dohodou Anglický
      Zamestnanecké výhody, benefity: Automobil, notebook, mobil. Etablovať prosperujúcu firmu, EXIM-TECH, s.r.o. na Maďarskom trhu. Byť zamestnancom rozvíjajúcej sa firmy na vysokej úrovni. Možnosť dosahovať náročné ciele. Možnosť budovať svoju profesionálnu kariéru. Možnosť profesionálneho rasu – budovanie manažérskej kariéry. Možnosť profesionálneho rastu. Možnosti ďalšieho vzdelávania.
      Informacie pre uchadzaca: Hľadáme výhradného, obchodno – technických zástupcov pre Maďarsko do svojho kolektívu. Ak Vy, hľadáte výzvu, ste znalý trhu a máte chuť niečo zmysluplné vybudovať, staňte sa súčasťou nášho tímu. A POŠLITE NÁM VÁŠ ŽIVOTOPIS na personal@eximtech.sk Výkon práce v požadovanom regióne (podľa bydliska uchádzača). Tri dni v týždni stretnutia so zákazníkmi, 2 dni práca doma v externej kancelárii v bydlisku zamestnanca.
      Charakteristika spoločnosti: Společnost EXIM - TECH s.r.o. - S dobrou znalostí a bohatými praktickými zkušenostmi pomáhá svým zákazníkům řešit jejich úkoly a potřeby v oblasti senzoriky , automatizace v průmyslu , odstraňování statické elektřiny , záložních zdrojů UPS , a tak jim umožňujeme mít užitek z dodaného zboží , system a služby. Společnost se věnuje prodeji, technické podpoře a poradenství firmám , které vyrábějí stroje a automatizované linky nebo které je používají ve své výrobě. Působíme na slovenském a částečně na českém trhu. Našimi zákazníky jsou malé ale i velké firmy z oblasti výroby automobilů, strojírenství, papírenského průmyslu , plastikářského průmyslu , atd. . Máme svých obchodně - technických zástupců, kteří poskytují podporu a poradenství našim zákazníkům ve svých regionech . Sídlo společnosti máme v Banské Bystrici , kde máme i administrativu, školící místnosti a sklad . Neustále se rozvíjíme a expandujeme a proto potřebujeme schopných a produktivních lidí. V produktovém portfoliu společnosti jsou tyto produkty : - Optické snímače - Indukční snímače - Magnetic snímače polohy do pneumatických válců - Speciální indukční a optické snímače polohy pro vysoké teploty - Signálové převodníky - Laserové měřiče vzdálenosti - IRC rotační snímače polohy a lineární magnetické snímače polohy - Bezpečnostní moduly a bezpečnostní relé - Lasery a laserové systémy pro průmyslové a ocelářské využití - Digitální panelové měřiče , regulátory a převodníky teploty - Ultrazvukové snímače vzdálenosti a polohy - HMI provozní rozhraní - Process controllers a Fuzzy + PID kontroléry pro řízení procesu a teploty - Nízkonákladové PID teplotní regulátory s automatickou regulací - Moduly sběru a zpracování dat - Zobrazovací jednotky senzorů - Komunikační brány různých interface - Bezpečnostní optoelektronické bariéry - Signální světelné věže - Bezpečnostní releové moduly a relé
      Kontakt: Kontaktná osoba: Hana Szemová
      Adresa spoločnosti: EXIM - TECH, s.r.o.
      Partizánska cesta 456/76
      97401 Banská Bystrica