Java Developer - BB

  • Banská Bystrica (Banskobystrický kraj, Slovenská republika)
Termín nástupu: 1.6.2019
  • Plný úväzok
  • Živnosť
Náplň práce: Progresívny a kreatívny SOFTWARE HOUSE do svojho tímu neustále hľadá nové posily. Ak chceš patriť medzi TOP developerov, pošli nám svoje CV! Hlavný office máme v ZA, ďalšie máme v BA a BB a tento rok otvárame aj KE, Ostrava office a ďalšie – možno práve v Tvojom meste. Ukáž nám svoj potenciál a pridaj sa k najlepším!

Rozbiehame viaceré projekty s rôznymi technologickými stackmi. Pozor – keď projekt skončí, automaticky dostaneš ďalší, takže u nás máš istotu zamestnania, aj keď ide o časovo ohraničené projekty. Toto je výhodou aj preto, že máš neustále možnosť sa naučiť niečo nové. To hlavné, čo musíš ovládať, je JAVA. Výhodou je Angular alebo React.

Aktuálne projekty, do ktorých sa ako JAVA developer môžeš zapojiť:

→ VIACÚROVŇOVÝ MARKETINGOVÝ SYSTÉM
Na tomto projekte robíme návrh, implementáciu, testovanie a nasadenie viacúrovňového marketingového systému. Podieľame sa na adaptovaní nových frameworkov, implementáciu osvedčených postupov a riešenie bugov koordinujeme s oddelením kvality a zákazníckou podporou.
Používané technológie: J2EE, MVC, REST, SOAP, STRUTS, SPRING, HIBERNATE, JUNIT, JDBC, JPA, JQUERY, JSON, JAVASCRIPT, SQL, WEBSPHERE, JBOSS, SONAR / JENKINS, GRADLE

→ STOP BYROKRACII
Komplexná platforma - portál OverSi poskytujúca pomoc úradom pri získavaní výpisov, ktoré podľa zákona proti byrokracii už od občanov žiadať nemôžu. Vďaka tomu občania ani podnikatelia nemusia chodiť z úradu na úrad kvôli rôznym výpisom, ktoré sú potrebné k žiadostiam.
Používané technológie: JAVA, WICKET, SPRING, SPRING SECURITY, MYSQL, MICROSERVICES, WILDFLY, GIT

Ďalšie pripravované projekty:
→ ŠKOLENIA VO VIRTUÁLNEJ REALITE
→ MACHINE LEARNING A STROJOVÉ SPRACOVANIE OBRAZU
Požiadavky na zamestnanca
  • Vysokoškolské 1. stupňa (Bc.)
  • Postgraduálne
  • Stredoškolské s maturitou
  • Vysokoškolské 2. stupňa (Ing./Mgr.)
      Osobnostne predpoklady a zručnosti: • Java, JSF, Spring, Hibernate, SQL, výhodou AngularJS/Angular/ReactJS Ako developer budeš súčasťou agilného tímu, v ktorom sa budeš spolupodieľať na vývoji a implementácii softvérových riešení podľa špecifikácií. Hľadáme šikovných kreatívnych developerov, pre ktorých je programovanie nielen prácou, ale aj zábavou. Požadujeme: • Znalosť agilného vývoja • Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) • Chuť pracovať • Záujem učiť sa nové technológie a neustále sa odborne vzdelávať • Zodpovednosť za pridelené úlohy • Samostatnosť, ale zároveň aj tímovosť
      Ponúkaný plat: Od: 2 000 Eur   Do: 4 000 Eur
      Zamestnanecké výhody, benefity: • Mladý priateľský kolektív v neformálnom kreatívnom pracovnom prostredí • Rôznorodé projekty pre zaujímavých klientov • Možnosť rotácie medzi projektami • Nadštandardné platové ohodnotenie • Žiadna byrokracia • Pružná pracovná doba • Stabilita, takmer žiadna fluktuácia – ak už raz do SIGP prídeš, nebudeš chcieť odísť • Veľa outdoorových aktivít (bicykle, lyže, lezenie, turistika) • Event kalendár plný športových a kultúrnych akcií, teambuildingov a iných aktivít (bowling, beach volejbal, futbal, lyžovanie, bežkovanie, skialp, beh celým Slovenskom, ...) • Work&Travel v zahraničí (Chorvátsko, Island, ...) • Firemné raňajky • Kalčeto / stolý futbal
      Požadovaná prax: 2 roky
      Ponuky vhodné pre absolventa: Áno
      Informacie pre uchadzaca: Anglické CVčko pošli na career@sigp.systems
      Charakteristika spoločnosti: Spoločnosť SIGP, s r.o. sa zaoberá vývojom a podporou software systémov pre externých zadávateľov. Podieľame sa na mnohých zaujímavých projektoch pre slovenských a zahraničných partnerov ako sú DXC Technology, PDI Software, SCR Technologies, ŠKODA Auto, NOTINO, MIM, Megaubytovanie.sk, Asseco Central Europe a iných. V súčasnosti máme viac ako 70 TOP developerov a kancelárie v Žiline, Bratislave a Banskej Bystrici a ďalšie otvárame v Košiciach, Ostrave a v mestách, kde nájdeme ďalších TOP developerov.
      Kontakt: Kontaktná osoba: Ján Tinák
      Adresa spoločnosti: SIGP, s.r.o.
      Za Plavárňou 3/8121
      01008 Žilina