Expedient/ka v pekárni

Miesto práce:
  • Košice (Košický kraj, Slovenská republika)
  • Košický kraj (Slovenská republika)
Termín nástupu: 25.3.2019
  • Plný úväzok
  • Na dohodu
Náplň práce: Náplň práce:
- rezanie a balenie chleba,
- balenie sladkého pečiva,
- príprava objednávok,
- výroba lístkového pečiva,...
Požiadavky na zamestnanca
  • Základné
      Počítačové znalosti:
      Ponúkaný plat: Od: 650 Eur
      Zamestnanecké výhody, benefity: Iné výhody: - stabilná práca v pekárni rodinného typu, - práca na hlavný pracovný pomer alebo na dohodu, - možnosť čerpania záloh, Požiadavky na zamestnanca: - skúsenosť s prácou v pekárni výhodou - ochota pracovať v 12-hodinových zmenách - precíznosť, spoľahlivosť,... - zdravotný preukaz na prácu s potravinami Zavolaním alebo odoslaním životopisu dávate spoločnosti PRO PERSONA s.r.o. (IČO 44607831), v súlade so Zákonom č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov, automaticky súhlas so správou, spracovaním a uchovaním osobných údajov za účelom sprostredkovania zamestnania a to po dobu 2 rokov, pričom tento súhlas môžete kedykoľvek odvolať alebo požiadať o predĺženie tejto lehoty. Dotknutá osoba je povinná poskytnúť pravdivé a aktuálne osobné údaje. V prípade zmeny osobných údajov je dotknutá osoba povinná zmenu bezodkladne oznámiť prevádzkovateľovi.
      Charakteristika spoločnosti: PRO PERSONA je mladá, dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť. Vznikla na základe skúseností už fungujúcej agentúry práce Nevoteam, ktorá má sídlo a pôsobenie v Českej Republike. PRO PERSONA bola založená s cieľom rozšíriť pôsobenie do všetkých pracovných oblastí nielen na území Slovenskej a Českej Republiky, ale s víziou expandovať svoje pôsobenie taktiež do ďalších krajín Európskej únie. Sme rýchlorastúca a rozvíjajúca sa spoločnosť zameraná na sprostredkovanie práce.
      Kontakt: Kontaktná osoba: Lucia Mocková
      Adresa spoločnosti: PRO PERSONA s.r.o.
      Zimná 51
      05201 Spišská Nová Ves