Manažér dopravy - rozširujeme pobočky v Košiciach, Prešove, Bardejove

Miesto práce:
  • Košice (Košický kraj, Slovenská republika)
  • Bardejov (Prešovský kraj, Slovenská republika)
  • Prešov (Prešovský kraj, Slovenská republika)
Termín nástupu: 1.5.2016
Náplň práce: Prepravná spoločnosť ELUMA Trans s.r.o. rozširuje svoje pobočky v Košiciach, Prešove, Bardejove a hľadá ambicióznych kandidátov na pracovnú pozíciu MANAŽÉR DOPRAVY.
Náplňou práce na danej pozícii je:
koordinácia prepráv a kontrola ich priebehu
komunikácia so zákazníkmi a dodávateľmi
rokovanie o cenách a podmienkach prepráv
realizácia objednávok
aktívne oslovovanie potenciálnych zákazníkov
starostlivosť o pridelených zákazníkov
Do výberového konania budú zaradení a oslovení iba uchádzači, ktorí spĺňajú uvedené podmienky a aktívne ovládajú aspoň jeden z cudzích jazykov /anglicky, nemecky, taliansky../
Požiadavky na zamestnanca
  • Stredoškolské s maturitou
      Osobnostne predpoklady a zručnosti: Ak ovládaš plynule aspoň jeden cudzí jazyk, si ambiciózny, máš nadpriemerné komunikačné zručnosti a si samostatný pri práci, pošli životopis na kariera@eluma.sk.
      Ponúkaný plat:
      Zamestnanecké výhody, benefity: Nadštandardné finančné ohodnotenie
      Ponuky vhodné pre absolventa: Áno
      Informacie pre uchadzaca: Do výberového konania budú zaradení a oslovení iba uchádzači, ktorí spĺňajú uvedené podmienky a aktívne ovládajú aspoň jeden z cudzích jazykov.
      Charakteristika spoločnosti: ELUMA Trans s.r.o. expandujúca spoločnosť zaoberajúca sa zasielateľstvom v oblasti medzinárodnej cestnej dopravy. 20 rokov neustáleho zlepšovania a napredovania nás radí medzi popredné slovenské spoločnosti v odbore.
      Kontakt: Kontaktná osoba: Zuzana Palková
      Adresa spoločnosti: ELUMA Trans s.r.o.
      Volgogradská 13
      08001 Prešov