Obchodný zástupca v novopripojených mestách po celom Slovensku

Miesto práce:
  • Bratislavský kraj (Slovenská republika)
  • Nitriansky kraj (Slovenská republika)
  • Banskobystrický kraj (Slovenská republika)
  • Košický kraj (Slovenská republika)
  • Prešovský kraj (Slovenská republika)
Termín nástupu: 1.6.2016
Pracovný pomer:
  • Na dohodu
  • Živnosť
Náplň práce: Spoločnosť UPC expanduje do nových miest po celom Slovensku (od Bratislavy až po Košice). Na naše služby čaká množstvo zákazníkov a my potrebujeme obchodných zástupcov, ktorí ich navštívia. Môžete to byť práve Vy, kto spíše s klientom objednávku. Staňte sa súčasťou nášho nového predajného tímu.

Ak ste otvorený cestovaniu so svojim tímom, môžete predávať produkty aj v iných mestách.
Táto pracovná príležitosť je určená aj pre tých, ktorí majú HPP a potrebujú zárobok navyše!

Hľadáme šikovných ľudí so silnou orientáciou na predaj, ktorých úlohou bude
• Predaj telekomunikačných produktov Televízia – Internet – Telefón novým zákazníkom
• Vytváranie objednávok a aktívne vyhľadávanie nových obchodných príležitostí vo zverenom regióne
• Marketingové aktivity a umiestňovanie materiálov
• Administratívne úkony spojené so zverenou prácou
Požiadavky na zamestnanca
  • Stredoškolské bez maturity
  • Stredoškolské s maturitou
  • Vyššie odborné (DiS.)
      Osobnostne predpoklady a zručnosti: Microsoft Excel - základy Microsoft Word - základy • obchodný duch • flexibilita • odolnosť voči stresu a odmietnutiu • práca v teréne • ambicióznosť • samostatnosť • efektívne zmýšľanie • priateľskosť • kultivované a sympatické vystupovanie
      Ponúkaný plat:
      Zamestnanecké výhody, benefity: • firemné školenia a vzdelávanie • flexibilný pracovný čas • motivačná odmena pri plnení predaja • zľavy na produkty a služby
      Ponuky vhodné pre absolventa: Áno
      Informacie pre uchadzaca: Do životopisu vložte nasledovný text: "Týmto dávam súhlas spoločnosti UPC BROADBAND SLOVAKIA s.r.o. k spracovaniu mojich osobných údajov v databáze uchádzačov o zamestnanie t.j. k ich ukladaniu na nosiče dát, uchovávaniu, vyhľadávaniu v nich, triedeniu, kombinovaniu a likvidácií v zmysle Zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov. Súhlas poskytujem na dobu neurčitú až do jeho písomného odvolania." Kontaktovať budeme len kandidátov, ktorých sa rozhodneme pozvať na osobné stretnutie. Ďakujeme za pochopenie.
      Charakteristika spoločnosti: UPC Broadband Slovakia, s.r.o. patrí medzi vedúce spoločnosti na Slovensku, poskytujúce služby televízie (digitálnej a analógovej), širokopásmového vysokorýchlostného optického internetu a telefónie. UPC je „triple play“ operátorom - služby televízie, internetu a telefónie poskytuje prostredníctvom jednej siete, cez jednu zásuvku v domácnosti. UPC Broadband Slovakia je súčasťou spoločnosti Liberty Global, Inc. (NASDAQ: LBTYA, LBTYB), divízia UPC Broadband.
      Kontakt: Kontaktná osoba: Lukáš Ondrejech
      Adresa spoločnosti: UPC Broadband Slovakia
      Ševčenkova 36
      85101 Bratislava