Vodič rozvozu potravín – skupiny B (Bratislava / 900 - 1000 €)

Miesto práce:
  • Bratislava (Bratislavský kraj, Slovenská republika)
Termín nástupu: 7.1.2019
  • Plný úväzok
  • Polovičný úväzok
  • Na dohodu
Náplň práce: - Jazdiť po Bratislave firemným autom
- Doručovať nákupy našim zákazníkom
- Práca s platobným terminálom, žiadna hotovosť
Požiadavky na zamestnanca
  • Základné
      Osobnostne predpoklady a zručnosti: Vodičský preukaz skupiny B a skúsenosti so šoférovaním v hustej premávke a minimálne čiastočnú znalosť Bratislavy, skúsenosti s riadením skriňovej dodávky, fyzická zdatnosť, komunikatívna znalosť slovenčiny, komunikačné schopnosti, samostatnosť
      Ponúkaný plat: Od: 900 Eur   Do: 1 000 Eur
      Zamestnanecké výhody, benefity: Flexibilná pracovná doba – možnosť plánovať si smeny podľa svojich možností ( rozvážame Po- Ne: 7,30 – 22,00), mesačný zárobok 900–1000€,, Výkonnostné benefity, Odmena za odporučenie svojho kamaráta, Neformálne prostredie s priateľským kolektívom, kde všetci ťahajú za jeden prevaz · Dlhodobú spoluprácu na plný alebo čiastočný úväzok · Možnosť ďalšieho rastu vo firme v rámci otvárania nových pobočiek - vedúce pozície obsadzujeme predovšetkým z radu našich zamestnancov
      Ponuky vhodné pre absolventa: Áno
      Charakteristika spoločnosti: Spoločnosť DoDo Czech s.r.o. je kuriérska firma, ktorá vznikla preto, aby ľuďom šetrila čas a zjednodušila život. Na českom trhu sme obslúžili už tisíce spokojných zákazníkov, sieť našich pobočiek sa neustále rozrastá a mierime na Slovensko.
      Kontakt: Kontaktná osoba: Václav Petrus
      Adresa spoločnosti: DoDo Czech, s.r.o.
      Křižíkova 148/34
      186 0 Praha - Karlín