Stolár - Nemecko - Gőttingen

Miesto práce:
  • Slovenská republika
  • Bratislavský kraj (Slovenská republika)
  • Trnavský kraj (Slovenská republika)
  • Nitriansky kraj (Slovenská republika)
  • Banskobystrický kraj (Slovenská republika)
  • Košický kraj (Slovenská republika)
  • Trenčiansky kraj (Slovenská republika)
  • Žilinský kraj (Slovenská republika)
  • Prešovský kraj (Slovenská republika)
  • Nemecko
  • Česká republika
Termín nástupu: 24.5.2016
Náplň práce: Hľadáme stolárov do Nemecka, okolie Gőttingen, s nástupom od 4.4.2016.

Nástupný plat: 10,22,-€/hod. brutto, príplatky 4,35,-€/hod. netto.

Práca je na hlavný pracovný pomer v Nemecku, nemecká pracovná zmluva. Ubytovanie zabezpečuje firma, zamestnanec si hradí sám.

Náplň práce: - výroba stolov, stoličiek a iného nábytku podľa zadania majstra vo výrobe
Požiadavky na zamestnanca
  • Stredoškolské bez maturity
  • Stredoškolské s maturitou
      Osobnostne predpoklady a zručnosti: - prax ako stolár, - znalosť nemeckého jazyka na úrovni pokročilý-podmienkou - schopnosť samostatne pracovať podľa pokynov majstra - výhodou vlastné auto
      Ponúkaný plat:
      Zamestnanecké výhody, benefity: - práca na trvalý pracovný pomer na dobu neurčitú - nemecká pracovná zmluva - sociálne poistenie, hradené nadčasy a sviatky - zdravotné a dôchodkové poistenie v Nemecku - vyplácanie zálohy možné už po prvom odpracovanom týždni - platená dovolenka od 25 do 30 dní ročne - ochranný pracovný odev a náradie - koordinátori v Nemecku hovoriaci slovensky alebo česky - ubytovanie zabezpečené, hradíte si sami. Cena ubytovania v závislosti od miesta výkonu práce (cca. 300-500 Eur/mesiac)
      Požadovaná prax: 1 rok
      Informacie pre uchadzaca: V prípade záujmu pošlite svoj životopis na e-mail:info@koenig.sk
      Charakteristika spoločnosti: KÖNIG GmbH & Co KG je nemecká spoločnosť, ktorá ponúka personálne služby v oblasti priemyslu a remeselníctva. Od jej založenia v roku 1965 sa spoločnosť značne rozšírila a momentálne zamestnáva v 17-tich pobočkách v Európe viac ako 1.500 zamestnancov.
      Kontakt: Kontaktná osoba: Dita Kreuz
      Adresa spoločnosti: Kőnig GmbH & Co KG
      Gustáva Švéniho 10
      97101 Prievidza