Výrobný pracovník – Bratislava

Miesto práce:
  • Bratislava (Bratislavský kraj, Slovenská republika)
Termín nástupu: 29.10.2018
Náplň práce: - pracovník montážnej linky sa zúčastňuje na poslednej fáze výrobného procesu skladaním jednotlivých častí vozidla, montuje káblové zväzky, podvozkové diely a interiérové časti automobilov. Z montáže vychádzajú hotové vozidlá.
- v lakovni utesňuje, upravuje povrch, brúsi, pulíruje karosérie áut
- v karosárni nakladá diely do nakladacích okien, zvára a brúsi povrchy dielov
Požiadavky na zamestnanca
  • Základné
  • Stredoškolské
  • Stredoškolské bez maturity
  • Stredoškolské s maturitou
  • Vyššie odborné (DiS.)
      Počítačové znalosti:
      Ponúkaný plat: Od: 909 Eur   Do: 1 100 Eur
      Zamestnanecké výhody, benefity: mesačná mzda obsahuje ZÁKLADNÚ ZLOŽKU MZDY 873 €, príplatok za zmennosť, osobné a skupinové hodnotenie • plus bonus 500,-€ • zálohy každý týždeň • individuálne a skupinové odmeny až 17% • garancia riadneho a včasného preplatenia NADČASOV, SVIATKOV... • výhodné stravovanie u nás bezhotovostne s denným kreditom 7,- € • ubytovanie ZABEZPEČENÉ a ešte Vám naň aj PRISPEJEME • doprava ZABEZPEČENÁ a pol roka ZADARMO • plynulý rast platu a kariérny postup • pracovné oblečenie a obuv zabezpečené • zabezpečené tréningové centrum • starostlivosť od svojho koordinátora
      Ponuky vhodné pre absolventa: Áno
      Charakteristika spoločnosti: Sme moderným, stabilným a dynamicky sa rozvíjajúcim poskytovateľom služieb v oblasti personálneho leasingu a ľudských zdrojov, a máme dlhoročné skúsenosti na slovenskom aj českom pracovnom trhu. Poskytujeme zamestnanie viac ako 1400 zamestnancom. Máme vybudovanú dostatočnú sieť regionálnych náborových centier, prostredníctvom ktorých sme nablízku nielen uchádzačom o prácu, ale aj obchodným partnerom. Dôverná znalosť špecifík jednotlivých regionálnych trhov práce a efektívna infraštruktúra našich centier nám umožňuje rýchlo a flexibilne reagovať na individuálne požiadavky našich klientov. Máme vlastné tréningové a doškoľovacie stredisko pre výučbu obsluhy motorových vozíkov a bezpečnosti ochrany zdravia pri práci. V našom VZV & BOZP tréningovom centre dokážeme kvalitne a v reálnych podmienkach pripraviť uchádzačov o prácu na rôzne pozície v logistike a iných výrobných odvetviach.
      Kontakt: Kontaktná osoba: Miroslava Valentíny
      Adresa spoločnosti: EUROPERSONAL & FABRIKA s. r. o.
      Mlynské nivy 70
      82105 Bratislava