Vodič VZV (CXT,VZV)

Miesto práce:
  • Trnava (Trnavský kraj, Slovenská republika)
Termín nástupu: 16.2.2015
Náplň práce: Zaujímavá a finančne dobre platená práca v automobilovom priemysle

Pracovník - vodič VZV zabezpečuje logistiku automobilových komponentov, zásobovanie výrobnej linky.

Práca je pre medzinárododnú automobilovú značku, ktorá sa vyznačuje stabilitou, istotou a zaujímavými sociálnymi benefitmi pre svojich zamestnancov
Požiadavky na zamestnanca
  • Stredoškolské
  • Stredoškolské bez maturity
  • Stredoškolské s maturitou
      Osobnostne predpoklady a zručnosti: zodpovedný prístup k práci ochota manuálne pracovať lojalita, bezkonfliktnosť, motivácia ochota učiť sa novým veciam odolnosť voči stresu manuálna zručnosť dobrý zdravotný stav Hľadáme ľudí, ktorí chcú pracovať dlhodobo. Každý zamestnanec musí prejsť vstupným testom. PRAX MIN. ½ roka oprávnenie na VZV I, II trieda, druh C, W1, ochota pracovať na 3 zmeny, zručnosť, ochota pracovať nadčas. V prípade záujmu, prosím kontaktujte: Bezplatná linka 0800 500 002, 0800 500 502, 0800 500 520 Bratislava 0948 002 048 nabor@e-personal.eu alebo 0911 369 999 praca@e-personal.eu Nitra 0917 839 691 nitra@e-personal.eu Žilina 0915 573 600 zilina@e-personal.eu Košice 0917 839 697 kosice@e-personal.eu Prešov 0918 844 898 presov@e-personal.eu
      Ponúkaný plat: Od: 634 Eur
      Zamestnanecké výhody, benefity: pracovná zmluva na dobu neurčitú stravný lístok v hodnote 3,15€ bezplatná právna poradňa bezúročné mikropôžičky sociálny program - rôzne súťaže a motivačné programy pre zamestnancov celodenná starostlivosť koordinátorom
      Požadovaná prax: 1 rok
      Ponuky vhodné pre absolventa: Áno
      Charakteristika spoločnosti: Spoločnosť EUROPERSONAL & FABRIKA s viac ako 1400 zamestnancami je jedným z popredných poskytovateľov personálnych a upratovacích služieb. Spoločnosť bola založená v roku 2006, je držiteľom povolenia na sprostredkovanie zamestnania za úhradu a súčasne je držiteľom povolenia činnosti agentúry dočasného zamestnávania. Spoločnosť je držiteľom EN ISO 9001:2008.
      Kontakt: Kontaktná osoba: Ladislav Švrček
      Adresa spoločnosti: EUROPERSONAL & FABRIKA s.r.o.
      Mlynské Nivy 70
      82105 Bratislava