PHP programátor (Object-Oriented)

Miesto práce:
  • Bratislava (Bratislavský kraj, Slovenská republika)
Termín nástupu: 1.7.2018
  • Plný úväzok
  • Polovičný úväzok
  • Živnosť
Náplň práce: Vašou úlohou ako člena slovenského vývojového tímu bude plánovať a implementovať web riešenia s použitím SQL, HTML, a PHP (Object-Oriented) pre našu nemeckú centrálu a klientov
Požiadavky na zamestnanca
  • Stredoškolské bez maturity
  • Stredoškolské s maturitou
  • Vyššie odborné (DiS.)
  • Vysokoškolské 1. stupňa (Bc.)
  • Vysokoškolské 2. stupňa (Ing./Mgr.)
  • Postgraduálne
      Počítačové znalosti:
      • Programovacie jazyky
        • PHP - Pokročilý
      Osobnostne predpoklady a zručnosti: - schopnosť komunikovať v nemeckom jazyku- požadovaná úroveň B1 Výhodou, ale nie podmienkou sú: - MS SQL Server - širšie znalosti z oblasti programovania
      Ponúkaný plat: Od: 1 300 Eur
      Zamestnanecké výhody, benefity: - stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti - stravné lístky v hodnote € 4,80 - spoločenské akcie: vianočný večierok v Aachene v Nemecku, cestovné náklady a ubytovanie hradí firma, grilovačka - zaškolenie v Aachene, Nemecko –ak je to potrebné - flexibilná pracovná doba (príchod do práce do 9:00 hod.)
      Ponuky vhodné pre absolventa: Áno
      Informacie pre uchadzaca: Uchádzačov prosíme o zaslanie A. profesijného životopisu a B. predstavy svojho finančného ohodnotenia.
      Charakteristika spoločnosti: GRÜN Slovakia s.r.o. (GSS) je softvérová spoločnosť na Slovensku, ktorá pôsobí v sieti spoločnosti GRÜN Software AG (www.gruen.net) sídliacou v Nemecku. GSS ponúka služby a produkty týkajúce sa softvérových systémov. Hlavný dôraz sa kladie na projekty, kde sa komerčné systémy softvéru zavádzajú do správ organizácií firiem alebo štátnych orgánov.
      Kontakt: Kontaktná osoba: Eva Pálková
      Adresa spoločnosti: Grün Slovakia, s.r.o.
      Staronová 1
      96901 Banská Štiavnica