Inštalatéri-Nemecko zaujímavé platové podmienky

Miesto práce:
  • Galanta (Trnavský kraj, Slovenská republika)
  • Piešťany (Trnavský kraj, Slovenská republika)
  • Senica (Trnavský kraj, Slovenská republika)
  • Skalica (Trnavský kraj, Slovenská republika)
  • Trnava (Trnavský kraj, Slovenská republika)
  • Bánovce nad Bebravou (Trenčiansky kraj, Slovenská republika)
  • Ilava (Trenčiansky kraj, Slovenská republika)
  • Myjava (Trenčiansky kraj, Slovenská republika)
  • Nové Mesto nad Váhom (Trenčiansky kraj, Slovenská republika)
  • Partizánske (Trenčiansky kraj, Slovenská republika)
  • Považská Bystrica (Trenčiansky kraj, Slovenská republika)
  • Prievidza (Trenčiansky kraj, Slovenská republika)
  • Púchov (Trenčiansky kraj, Slovenská republika)
  • Trenčín (Trenčiansky kraj, Slovenská republika)
  • Bytča (Žilinský kraj, Slovenská republika)
  • Čadca (Žilinský kraj, Slovenská republika)
  • Dolný Kubín (Žilinský kraj, Slovenská republika)
  • Kysucké Nové Mesto (Žilinský kraj, Slovenská republika)
  • Liptovský Mikuláš (Žilinský kraj, Slovenská republika)
  • Martin (Žilinský kraj, Slovenská republika)
  • Námestovo (Žilinský kraj, Slovenská republika)
  • Ružomberok (Žilinský kraj, Slovenská republika)
  • Turčianske Teplice (Žilinský kraj, Slovenská republika)
  • Tvrdošín (Žilinský kraj, Slovenská republika)
  • Žilina (Žilinský kraj, Slovenská republika)
  • Slovenská republika
  • Bratislavský kraj (Slovenská republika)
  • Trnavský kraj (Slovenská republika)
  • Nitriansky kraj (Slovenská republika)
  • Banskobystrický kraj (Slovenská republika)
  • Košický kraj (Slovenská republika)
  • Trenčiansky kraj (Slovenská republika)
  • Žilinský kraj (Slovenská republika)
  • Prešovský kraj (Slovenská republika)
  • Nemecko
Termín nástupu: 1.1.2018
Náplň práce: Hľadáme väčší počet inštalatérov voda-kúrenie (jednotlivcov aj dvojice). Pracuje sa prevažne v novostavbách-bytové domy, haly, obchodné centrá a iné stavby v rámci Nemecka.
Ponúkame platové podmienky od 10 do 11,-€/hod. brutto + diéty 6,-€/hod. netto. Platové podmienky budú spresnené pri osobnom stretnutí.
Práca je na hlavný pracovný pomer v Nemecku, nemecká pracovná zmluva na dobu neurčitú. Ubytovanie zabezpečuje zamestnávateľ, zamestnanec si hradí sám (cca. 15-20,-€/os.noc, závisí od miesta výkonu práce).
Ponúkame:
- Nemeckú pracovnú zmluvu na dobu neurčitú
- 24-30 dní platenej dovolenky za rok
- Príplatky za nadčasy, sviatky, nočnú prácu
- Asistenciu českého koordinátora
Požadujeme:
- Prax ako inštalatér
- Znalosť nemeckého jazyka aspoň na úrovni mierne pokročilý (A2/B1)
- Výhodou vlastné auto
- Samostatnosť !!
Životopis môžete poslať na e-mail: job@k2bpersonal.cz
Požiadavky na zamestnanca
  • Stredoškolské bez maturity
  • Stredoškolské s maturitou
  • Vysokoškolské 1. stupňa (Bc.)
  • Vysokoškolské 2. stupňa (Ing./Mgr.)
      Osobnostne predpoklady a zručnosti: - Prax ako inštalatér - Znalosť nemeckého jazyka aspoň na úrovni mierne pokročilý (A2/B1) - Výhodou vlastné auto - Samostatnosť !!
      Ponúkaný plat: Od: 3 000 Eur
      Zamestnanecké výhody, benefity:
      Informacie pre uchadzaca: Životopis môžete poslať na e-mail: job@k2bpersonal.cz
      Charakteristika spoločnosti: K2bpersonal je dynamická nemecká spoločnosť, ktorá ponúka personálne služby v oblasti priemyslu a remeselných prác. Momentálne zamestnávame v Európe viac ako 200 zamestnancov. Našim cieľom je robiť veci inak -robiť ich lepšie. Naši zamestnanci sa môžu spoľahnúť, že ich pripomienky vypočujeme a čo možno najlepšie spolu aj vyriešime. Snažíme sa dosiahnuť naše ciele a Vašu spokojnosť s prácou u nás.
      Kontakt: Kontaktná osoba: K2Bpersonal K2Bpersonal
      Adresa spoločnosti: K2Bpersonal
      Wieterstraße 17
      37154 Northeim