Jednoduchá práca vo výrobe v Nemecku, 30km od Chomutova

Miesto práce:
  • Nemecko
  • Česká republika
Termín nástupu: 2.10.2017
Náplň práce: Hľadáme kandidátov/ky na pozíciu operátor/ka výroby, kontrolór/ka. Práca v Nemeckom meste Marienberg. Náplň práce: Výroba rôznych produktov pre automobilový priemysel, optická kontrola malých dielov, rôzne divízie, obsluha rôznych strojov a zariadení, obsluha robotou.
Požiadavky na zamestnanca
  • Základné
  • Stredoškolské
  • Stredoškolské bez maturity
  • Stredoškolské s maturitou
  • Vyššie odborné (DiS.)
  • Vysokoškolské 1. stupňa (Bc.)
  • Vysokoškolské 2. stupňa (Ing./Mgr.)
  • Postgraduálne
      Osobnostne predpoklady a zručnosti: Znalosť Nemeckého jazyka minimálne na úrovni B2, manuálnu zručnosť, zodpovednosť, fyzickú zdatnosť, ochotu pracovať na smeny, vlastné auto podmienkou alebo v skupine musí byť aspoň jedno auto, výkon práce 30 km od Chomutova.
      Ponúkaný plat:
      Napr.: dohodou Text
      Zamestnanecké výhody, benefity: 8,91 €/hodina brutto + príplatky, navýšenie mzdy po 3. a 6. mesiaci + štvrťročne bonusy, možnosť zdokonaliť sa v jazyku, zamestnanie na nemeckú pracovnú zmluvu, ubytovanie nezabezpečujeme.
      Informacie pre uchadzaca: V prípade záujmu +420 604 142 829, +421 948 846 222 alebo mi zašlite Váš životopis na nabor2@amikov.com
      Charakteristika spoločnosti: Amikov, s.r.o. se zaměřujeme na kvalitní poskytování personálních služeb v různých oblastech průmyslu. Jsme držiteli povolení agenturního zaměstnání od Ministerstva práce a sociálních věcí ČR. Základem obchodních úspěchů společnosti Amikov s.r.o. je efektivní a flexibilní týmová práce s vysokou profesionalitou zaměstnanců.
      Kontakt: Kontaktná osoba: Martin Gerega
      Adresa spoločnosti: AMIKOV, s.r.o.
      V.Nezvala 1578
      69603 Dubňany