!!!Pracovník/čka textilnej výroby Velká nad Veličkou s UBYTOVANÍM

Miesto práce:
  • Bratislava (Bratislavský kraj, Slovenská republika)
  • Malacky (Bratislavský kraj, Slovenská republika)
  • Senec (Bratislavský kraj, Slovenská republika)
  • Dunajská Streda (Trnavský kraj, Slovenská republika)
  • Galanta (Trnavský kraj, Slovenská republika)
  • Hlohovec (Trnavský kraj, Slovenská republika)
  • Piešťany (Trnavský kraj, Slovenská republika)
  • Senica (Trnavský kraj, Slovenská republika)
  • Skalica (Trnavský kraj, Slovenská republika)
  • Trnava (Trnavský kraj, Slovenská republika)
  • Komárno (Nitriansky kraj, Slovenská republika)
  • Levice (Nitriansky kraj, Slovenská republika)
  • Nitra (Nitriansky kraj, Slovenská republika)
  • Nové Zámky (Nitriansky kraj, Slovenská republika)
  • Šaľa (Nitriansky kraj, Slovenská republika)
  • Topoľčany (Nitriansky kraj, Slovenská republika)
  • Zlaté Moravce (Nitriansky kraj, Slovenská republika)
  • Banská Bystrica (Banskobystrický kraj, Slovenská republika)
  • Banská Štiavnica (Banskobystrický kraj, Slovenská republika)
  • Brezno (Banskobystrický kraj, Slovenská republika)
  • Detva (Banskobystrický kraj, Slovenská republika)
  • Krupina (Banskobystrický kraj, Slovenská republika)
  • Poltár (Banskobystrický kraj, Slovenská republika)
  • Revúca (Banskobystrický kraj, Slovenská republika)
  • Veľký Krtíš (Banskobystrický kraj, Slovenská republika)
  • Zvolen (Banskobystrický kraj, Slovenská republika)
  • Žarnovica (Banskobystrický kraj, Slovenská republika)
  • Žiar nad Hronom (Banskobystrický kraj, Slovenská republika)
  • Gelnica (Košický kraj, Slovenská republika)
  • Košice (Košický kraj, Slovenská republika)
  • Michalovce (Košický kraj, Slovenská republika)
  • Rožňava (Košický kraj, Slovenská republika)
  • Sobrance (Košický kraj, Slovenská republika)
  • Spišská Nová Ves (Košický kraj, Slovenská republika)
  • Trebišov (Košický kraj, Slovenská republika)
  • Bánovce nad Bebravou (Trenčiansky kraj, Slovenská republika)
  • Ilava (Trenčiansky kraj, Slovenská republika)
  • Myjava (Trenčiansky kraj, Slovenská republika)
  • Nové Mesto nad Váhom (Trenčiansky kraj, Slovenská republika)
  • Partizánske (Trenčiansky kraj, Slovenská republika)
  • Považská Bystrica (Trenčiansky kraj, Slovenská republika)
  • Prievidza (Trenčiansky kraj, Slovenská republika)
  • Púchov (Trenčiansky kraj, Slovenská republika)
  • Trenčín (Trenčiansky kraj, Slovenská republika)
  • Bytča (Žilinský kraj, Slovenská republika)
  • Čadca (Žilinský kraj, Slovenská republika)
  • Dolný Kubín (Žilinský kraj, Slovenská republika)
  • Kysucké Nové Mesto (Žilinský kraj, Slovenská republika)
  • Liptovský Mikuláš (Žilinský kraj, Slovenská republika)
  • Martin (Žilinský kraj, Slovenská republika)
  • Námestovo (Žilinský kraj, Slovenská republika)
  • Ružomberok (Žilinský kraj, Slovenská republika)
  • Turčianske Teplice (Žilinský kraj, Slovenská republika)
  • Tvrdošín (Žilinský kraj, Slovenská republika)
  • Žilina (Žilinský kraj, Slovenská republika)
  • Bardejov (Prešovský kraj, Slovenská republika)
  • Humenné (Prešovský kraj, Slovenská republika)
  • Kežmarok (Prešovský kraj, Slovenská republika)
  • Levoča (Prešovský kraj, Slovenská republika)
  • Medzilaborce (Prešovský kraj, Slovenská republika)
  • Poprad (Prešovský kraj, Slovenská republika)
  • Prešov (Prešovský kraj, Slovenská republika)
  • Sabinov (Prešovský kraj, Slovenská republika)
  • Snina (Prešovský kraj, Slovenská republika)
  • Stará Ľubovňa (Prešovský kraj, Slovenská republika)
  • Stropkov (Prešovský kraj, Slovenská republika)
  • Svidník (Prešovský kraj, Slovenská republika)
  • Vranov nad Topľou (Prešovský kraj, Slovenská republika)
  • Slovenská republika
  • Bratislavský kraj (Slovenská republika)
  • Trnavský kraj (Slovenská republika)
  • Nitriansky kraj (Slovenská republika)
  • Banskobystrický kraj (Slovenská republika)
  • Košický kraj (Slovenská republika)
  • Trenčiansky kraj (Slovenská republika)
  • Žilinský kraj (Slovenská republika)
  • Prešovský kraj (Slovenská republika)
  • Česká republika
Termín nástupu: 2.10.2017
Náplň práce: Hľadáme kandidátov/ky na pozíciu pracovník/čka textilnej výroby. Náplň práce: Úprava vlákien, obsluha jednoduchých strojov na úpravu vlákien.
Požiadavky na zamestnanca
  • Základné
  • Stredoškolské
  • Stredoškolské bez maturity
  • Stredoškolské s maturitou
  • Vyššie odborné (DiS.)
  • Vysokoškolské 1. stupňa (Bc.)
  • Vysokoškolské 2. stupňa (Ing./Mgr.)
  • Postgraduálne
      Osobnostne predpoklady a zručnosti: Nutná fyzická zdatnosť, manuálna zručnosť, práca na štvorturnusový pracovný režim (napr. 2x ranná 6-14, 2x poobedná 14-22, 2x nočná 22-6, 3x voľno).
      Ponúkaný plat:
      Napr.: dohodou text
      Zamestnanecké výhody, benefity: Plat 90 – 95/hod netto, cestovné alebo možnosť ubytovania zadarmo, práca v stabilnej spoločnosti na hlavný pracovný pomer na dobu neurčitú, nástup možný IHNEĎ.
      Ponuky vhodné pre absolventa: Áno
      Informacie pre uchadzaca: V prípade záujmu ma kontaktujte +420 604 142 829, +421 948 846 222. Životopisy posielajte na nabor2@amikov.com
      Charakteristika spoločnosti: Amikov, s.r.o. se zaměřujeme na kvalitní poskytování personálních služeb v různých oblastech průmyslu. Jsme držiteli povolení agenturního zaměstnání od Ministerstva práce a sociálních věcí ČR. Základem obchodních úspěchů společnosti Amikov s.r.o. je efektivní a flexibilní týmová práce s vysokou profesionalitou zaměstnanců.
      Kontakt: Kontaktná osoba: Martin Gerega
      Adresa spoločnosti: AMIKOV, s.r.o.
      V.Nezvala 1578
      69603 Dubňany