!!!Operátor/ka Holíč s ubytovaním ZADARMO

Miesto práce:
  • Senica (Trnavský kraj, Slovenská republika)
  • Skalica (Trnavský kraj, Slovenská republika)
  • Trnava (Trnavský kraj, Slovenská republika)
  • Slovenská republika
  • Česká republika
Termín nástupu: 25.9.2017
Náplň práce: Hľadáme kandidátov na pozíciu operátor/ka výroby v Holíči s UBYTOVANÍM ZADARMO. NEROBIA SA ŽIADNE TESTY A ANI POHOVORY. Náplň práce: nanášanie lepidla na kožu a ostatné polotovary potrebné pre výrobu, vykonávanie naťahovania a zahýbania kože a koženky, jej orezávanie a všetky ostatné úpravy výrobkov podľa technologického postupu , obsluha strojov.
Požiadavky na zamestnanca
  • Základné
  • Stredoškolské
  • Stredoškolské bez maturity
  • Stredoškolské s maturitou
  • Vyššie odborné (DiS.)
  • Vysokoškolské 1. stupňa (Bc.)
  • Vysokoškolské 2. stupňa (Ing./Mgr.)
  • Postgraduálne
      Osobnostne predpoklady a zručnosti: Precíznosť, manuálna zručnosť, ochota pracovať v trojzmennej prevádzke, samostatnosť.
      Ponúkaný plat: Od: 650 Eur   Do: 850 Eur
      Zamestnanecké výhody, benefity: Celková mzda 650€ až 850€, prémia za produktivitu, stravné lístky 3,38€/zmena, doprava Hodonín – Holíč a späť, dochádzkový bonus.
      Ponuky vhodné pre absolventa: Áno
      Informacie pre uchadzaca: V prípade záujmu +421 948 846 222, +420 604 142 829 alebo zašlite životopis na nabor2@amikov.com
      Charakteristika spoločnosti: Amikov, s.r.o. se zaměřujeme na kvalitní poskytování personálních služeb v různých oblastech průmyslu. Jsme držiteli povolení agenturního zaměstnání od Ministerstva práce a sociálních věcí ČR. Základem obchodních úspěchů společnosti Amikov s.r.o. je efektivní a flexibilní týmová práce s vysokou profesionalitou zaměstnanců.
      Kontakt: Kontaktná osoba: Martin Gerega
      Adresa spoločnosti: AMIKOV, s.r.o.
      V.Nezvala 1578
      69603 Dubňany