Vedúci obchodnej skupiny

  • Banská Bystrica (Banskobystrický kraj, Slovenská republika)
  • Košice (Košický kraj, Slovenská republika)
  • Čadca (Žilinský kraj, Slovenská republika)
  • Liptovský Mikuláš (Žilinský kraj, Slovenská republika)
  • Ružomberok (Žilinský kraj, Slovenská republika)
  • Žilina (Žilinský kraj, Slovenská republika)
  • Poprad (Prešovský kraj, Slovenská republika)
Termín nástupu: 1.3.2016
  • Plný úväzok
  • Polovičný úväzok
  • Na dohodu
  • Živnosť
  • Stáž
Náplň práce: Hľadáme spolupracovníkov, ktorí milujú cestovanie, majú chuť sa niekam posunúť a dokážu robiť reklamu najlacnejšiemu cestovnému portálu a tak získavajú veľmi férovú obchodnú príležitosť spojenú s cestovaním.
Práca zahŕňa oblasť cestovného ruchu, lacnejšie dovolenky, rezervácie hotelov, leteniek, transferov či doplnkových akcií. Služby sa neustále vylepšujú a stačí ich len vyskúšať a odporúčať.
K dispozícií je celá webová kancelária, ktorá je v 14 jazykoch (aj slovenskom).
Portál je určený pre tých, ktorí radi cestujú alebo chcú cestovať a to lacnejšie a častejšie, pre firmy, ktoré chcú ušetriť na nákladoch alebo si zabezpečiť návratnosť investície vloženej do cestovania a pre tých, ktorí si z online cestovania spravia biznis.
Zľavy sú dostupné kdekoľvek na svete, takže hranice podnikania sú neobmedzené.
Požiadavky na zamestnanca
  • Stredoškolské
  • Stredoškolské bez maturity
  • Stredoškolské s maturitou
  • Vyššie odborné (DiS.)
  • Vysokoškolské 1. stupňa (Bc.)
  • Vysokoškolské 2. stupňa (Ing./Mgr.)
  • Postgraduálne
      Počítačové znalosti:
      • Kancelárske programy
        • Microsoft PowerPoint - Pokročilý
      Osobnostne predpoklady a zručnosti: samostatnosť, húževnatosť, flexibilnosť, cieľavedomosť, pozitívny vzťah k cestovaniu, marketingu a vyhľadávaniu na internete
      Ponúkaný plat: Od: 500 Eur   Do: 5 000 Eur
      Zamestnanecké výhody, benefity: - možnosť využívať portál so zľavou až 14,1% - šetrenie na vlastné auto - súťaže o pobyty - finančná nezávislosť - práca aj z domu - pružný pracovný čas - cestovanie zadarmo za aktivitu
      Ponuky vhodné pre absolventa: Áno
      Charakteristika spoločnosti: Hľadáme spolupracovníkov, ktorí milujú cestovanie, majú chuť sa niekam posunúť a dokážu robiť reklamu najlacnejšiemu cestovnému portálu a tak získavajú veľmi férovú obchodnú príležitosť spojenú s cestovaním. Práca zahŕňa oblasť cestovného ruchu, lacnejšie dovolenky, rezervácie hotelov, leteniek, transferov či doplnkových akcií. Služby sa neustále vylepšujú a stačí ich len vyskúšať a odporúčať. K dispozícií je celá webová kancelária, ktorá je v 14 jazykoch (aj slovenskom). Portál je určený pre tých, ktorí radi cestujú alebo chcú cestovať a to lacnejšie a častejšie, pre firmy, ktoré chcú ušetriť na nákladoch alebo si zabezpečiť návratnosť investície vloženej do cestovania a pre tých, ktorí si z online cestovania spravia biznis. Zľavy sú dostupné kdekoľvek na svete, takže hranice podnikania sú neobmedzené.
      Kontakt: Kontaktná osoba: Ing. Katarína Furdzová
      Adresa spoločnosti: Fireflies
      Kamenné pole
      03101 Liptovský Mikuláš