Operátor/ka strojní výroby - Česká republika

ID: 589094 Dátum zverejnenia:13.7.2017

Informácie o pracovnom mieste
Miesto práce:
  • Česká republika
Termín nástupu: 31.7.2017
Pracovný pomer:
  • Plný úväzok
Náplň práce: Náplň práce:
Práce dělníka na montážích varné techniky (práce na montážním pásu)
Práce strojírenského dělníka na provoze povrchové úpravy (obsluha smaltovací linky),
2 směnný provoz
Požadujeme:
Nutná fyzická zdatnost, manuální zručnost
Práce na 2 směny (ranní, odpolední 7,5 hod směny)
vhodné pro muže i ženy
vhodné i pro absolventy
Nabízíme:
Plat 90 – 93 Kč/hod netto, cestovné nebo možnost ubytování ZDARMA
Práce ve stabilní společnosti na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
místo výkonu práce Hlubočky u Olomouce
výhodné platové podmínky
nástup možný IHNED
Zájemci o uvedenou pracovní pozici se mohou hlásit:
telefonicky na čísle +420 604 142 829
Požiadavky na zamestnanca
Minimálne požadované vzdelanie:
  • Základné
Jazykové znalosti:
    Administratívne znalosti:
      Počítačové znalosti:
      Ponúkaný plat: Od: 700 Eur   Do: 750 Eur
      Zamestnanecké výhody, benefity:
      Požadovaná prax: Nie je požadovaná
      Informácie o spoločnosti
      Charakteristika spoločnosti: Amikov, s.r.o. se zaměřujeme na kvalitní poskytování personálních služeb v různých oblastech průmyslu. Jsme držiteli povolení agenturního zaměstnání od Ministerstva práce a sociálních věcí ČR. Základem obchodních úspěchů společnosti Amikov s.r.o. je efektivní a flexibilní týmová práce s vysokou profesionalitou zaměstnanců.
      Kontakt: Kontaktná osoba: Adéla Havlíková
      Adresa spoločnosti: AMIKOV, s.r.o.
      V.Nezvala 1578
      69603 Dubňany

      Ak chcete reagovať na ponuku, musíte byť najprv zaregistrovaný a musíte mať vyplnený životopis. Reagovať na túto ponuku

      DSSI a.s. - Výskum a vývoj v oblasti technických vied