OPERÁTOR/KA VÝROBY- AUTOMOTIVE Voderady

Miesto práce:
  • Bratislava (Bratislavský kraj, Slovenská republika)
  • Malacky (Bratislavský kraj, Slovenská republika)
  • Senec (Bratislavský kraj, Slovenská republika)
  • Dunajská Streda (Trnavský kraj, Slovenská republika)
  • Galanta (Trnavský kraj, Slovenská republika)
  • Hlohovec (Trnavský kraj, Slovenská republika)
  • Piešťany (Trnavský kraj, Slovenská republika)
  • Senica (Trnavský kraj, Slovenská republika)
  • Skalica (Trnavský kraj, Slovenská republika)
  • Trnava (Trnavský kraj, Slovenská republika)
  • Komárno (Nitriansky kraj, Slovenská republika)
  • Levice (Nitriansky kraj, Slovenská republika)
  • Nitra (Nitriansky kraj, Slovenská republika)
  • Nové Zámky (Nitriansky kraj, Slovenská republika)
  • Šaľa (Nitriansky kraj, Slovenská republika)
  • Topoľčany (Nitriansky kraj, Slovenská republika)
  • Zlaté Moravce (Nitriansky kraj, Slovenská republika)
  • Banská Bystrica (Banskobystrický kraj, Slovenská republika)
  • Banská Štiavnica (Banskobystrický kraj, Slovenská republika)
  • Brezno (Banskobystrický kraj, Slovenská republika)
  • Detva (Banskobystrický kraj, Slovenská republika)
  • Krupina (Banskobystrický kraj, Slovenská republika)
  • Poltár (Banskobystrický kraj, Slovenská republika)
  • Revúca (Banskobystrický kraj, Slovenská republika)
  • Veľký Krtíš (Banskobystrický kraj, Slovenská republika)
  • Zvolen (Banskobystrický kraj, Slovenská republika)
  • Žarnovica (Banskobystrický kraj, Slovenská republika)
  • Žiar nad Hronom (Banskobystrický kraj, Slovenská republika)
  • Gelnica (Košický kraj, Slovenská republika)
  • Košice (Košický kraj, Slovenská republika)
  • Michalovce (Košický kraj, Slovenská republika)
  • Rožňava (Košický kraj, Slovenská republika)
  • Sobrance (Košický kraj, Slovenská republika)
  • Spišská Nová Ves (Košický kraj, Slovenská republika)
  • Trebišov (Košický kraj, Slovenská republika)
  • Bánovce nad Bebravou (Trenčiansky kraj, Slovenská republika)
  • Ilava (Trenčiansky kraj, Slovenská republika)
  • Myjava (Trenčiansky kraj, Slovenská republika)
  • Nové Mesto nad Váhom (Trenčiansky kraj, Slovenská republika)
  • Partizánske (Trenčiansky kraj, Slovenská republika)
  • Považská Bystrica (Trenčiansky kraj, Slovenská republika)
  • Prievidza (Trenčiansky kraj, Slovenská republika)
  • Púchov (Trenčiansky kraj, Slovenská republika)
  • Trenčín (Trenčiansky kraj, Slovenská republika)
  • Bytča (Žilinský kraj, Slovenská republika)
  • Čadca (Žilinský kraj, Slovenská republika)
  • Dolný Kubín (Žilinský kraj, Slovenská republika)
  • Kysucké Nové Mesto (Žilinský kraj, Slovenská republika)
  • Liptovský Mikuláš (Žilinský kraj, Slovenská republika)
  • Martin (Žilinský kraj, Slovenská republika)
  • Námestovo (Žilinský kraj, Slovenská republika)
  • Ružomberok (Žilinský kraj, Slovenská republika)
  • Turčianske Teplice (Žilinský kraj, Slovenská republika)
  • Tvrdošín (Žilinský kraj, Slovenská republika)
  • Žilina (Žilinský kraj, Slovenská republika)
  • Bardejov (Prešovský kraj, Slovenská republika)
  • Humenné (Prešovský kraj, Slovenská republika)
  • Kežmarok (Prešovský kraj, Slovenská republika)
  • Levoča (Prešovský kraj, Slovenská republika)
  • Medzilaborce (Prešovský kraj, Slovenská republika)
  • Poprad (Prešovský kraj, Slovenská republika)
  • Prešov (Prešovský kraj, Slovenská republika)
  • Sabinov (Prešovský kraj, Slovenská republika)
  • Snina (Prešovský kraj, Slovenská republika)
  • Stará Ľubovňa (Prešovský kraj, Slovenská republika)
  • Stropkov (Prešovský kraj, Slovenská republika)
  • Svidník (Prešovský kraj, Slovenská republika)
  • Vranov nad Topľou (Prešovský kraj, Slovenská republika)
  • Tab (Šomoďská župa, Maďarsko)
  • Rakúsko
  • Slovenská republika
  • Bratislavský kraj (Slovenská republika)
  • Trnavský kraj (Slovenská republika)
  • Nitriansky kraj (Slovenská republika)
  • Banskobystrický kraj (Slovenská republika)
  • Košický kraj (Slovenská republika)
  • Trenčiansky kraj (Slovenská republika)
  • Žilinský kraj (Slovenská republika)
  • Prešovský kraj (Slovenská republika)
  • Nemecko
  • Česká republika
Termín nástupu: 1.7.2016
  • Plný úväzok
Náplň práce: - práca v 3- zmennej prevádzke (7,5 hod zmeny)
- skladanie predných autosedačiek podľa predpísaných postupov pre Citroen C3
- práca na výrobnej linke, čisté pracovné prostriedie
- pre vodičov VZV máme jednoduchú prácu v sklade
Požiadavky na zamestnanca
  • Základné
Jazykové znalosti:
  • Slovinský jazyk - Základy
    Osobnostne predpoklady a zručnosti: - požadujeme manuální zručnost, fyzická zdatnost - samostatnost, zodpovědný přístup k práci, preciznost, kvalita
    Ponúkaný plat: Od: 750 Eur   Do: 830 Eur
    Zamestnanecké výhody, benefity: - Výhodné mzdové podmienky od 660 – 830 EUR/mesačne - možnosť nadčasov - prémie + 20% docházkový a výkonnostný bonus - príspevok na stravu vo forme 3,30€ stravenky/ zmena - bezplatná doprava firemným autobusom (Senec, Pezinok, Trnava, Jelky, Hlohovec a okolie...) - ubytovanie ZDARMA - práca v stabilnej spoločnosti na hlavný pracovný pomer na dobu neurčitú-> s nami máte istotu zamestnania - nástup možný IHNED resp. dohodou
    Ponuky vhodné pre absolventa: Áno
    Informacie pre uchadzaca: Záujemcovia o uvednú pracovnú pozíciu sa môžu hlásiť: - telefonicky na čísle +420 601 355 496, Kovařík Marek Svoje životopisy zasielajte na e-mail: prace@amikov.com
    Charakteristika spoločnosti: Působíme v oblasti personalistiky a lidských zdrojů. Poskytujeme komplexní personální služby. Nabízíme pracovní místa v automobilovém, elektrotechnickém, strojírenském, gumárenském i plastikářském průmyslu a v logistice. V nabídce je práce v ČR i v zahraničí, brigády.
    Kontakt: Kontaktná osoba: Marek Kovařík
    Adresa spoločnosti: Amikov, s.r.o.
    V. Nezvala 1578
    69603 Dubňany