Franchise Partner

Miesto práce:
  • Bratislava (Bratislavský kraj, Slovenská republika)
  • Malacky (Bratislavský kraj, Slovenská republika)
  • Senec (Bratislavský kraj, Slovenská republika)
  • Dunajská Streda (Trnavský kraj, Slovenská republika)
  • Galanta (Trnavský kraj, Slovenská republika)
  • Hlohovec (Trnavský kraj, Slovenská republika)
  • Piešťany (Trnavský kraj, Slovenská republika)
  • Senica (Trnavský kraj, Slovenská republika)
  • Skalica (Trnavský kraj, Slovenská republika)
  • Trnava (Trnavský kraj, Slovenská republika)
  • Komárno (Nitriansky kraj, Slovenská republika)
  • Levice (Nitriansky kraj, Slovenská republika)
  • Nitra (Nitriansky kraj, Slovenská republika)
  • Nové Zámky (Nitriansky kraj, Slovenská republika)
  • Šaľa (Nitriansky kraj, Slovenská republika)
  • Topoľčany (Nitriansky kraj, Slovenská republika)
  • Zlaté Moravce (Nitriansky kraj, Slovenská republika)
  • Banská Bystrica (Banskobystrický kraj, Slovenská republika)
  • Banská Štiavnica (Banskobystrický kraj, Slovenská republika)
  • Brezno (Banskobystrický kraj, Slovenská republika)
  • Detva (Banskobystrický kraj, Slovenská republika)
  • Krupina (Banskobystrický kraj, Slovenská republika)
  • Poltár (Banskobystrický kraj, Slovenská republika)
  • Revúca (Banskobystrický kraj, Slovenská republika)
  • Veľký Krtíš (Banskobystrický kraj, Slovenská republika)
  • Zvolen (Banskobystrický kraj, Slovenská republika)
  • Žarnovica (Banskobystrický kraj, Slovenská republika)
  • Žiar nad Hronom (Banskobystrický kraj, Slovenská republika)
  • Gelnica (Košický kraj, Slovenská republika)
  • Košice (Košický kraj, Slovenská republika)
  • Michalovce (Košický kraj, Slovenská republika)
  • Rožňava (Košický kraj, Slovenská republika)
  • Sobrance (Košický kraj, Slovenská republika)
  • Spišská Nová Ves (Košický kraj, Slovenská republika)
  • Trebišov (Košický kraj, Slovenská republika)
  • Bánovce nad Bebravou (Trenčiansky kraj, Slovenská republika)
  • Ilava (Trenčiansky kraj, Slovenská republika)
  • Myjava (Trenčiansky kraj, Slovenská republika)
  • Nové Mesto nad Váhom (Trenčiansky kraj, Slovenská republika)
  • Partizánske (Trenčiansky kraj, Slovenská republika)
  • Považská Bystrica (Trenčiansky kraj, Slovenská republika)
  • Prievidza (Trenčiansky kraj, Slovenská republika)
  • Púchov (Trenčiansky kraj, Slovenská republika)
  • Trenčín (Trenčiansky kraj, Slovenská republika)
  • Bytča (Žilinský kraj, Slovenská republika)
  • Čadca (Žilinský kraj, Slovenská republika)
  • Dolný Kubín (Žilinský kraj, Slovenská republika)
  • Kysucké Nové Mesto (Žilinský kraj, Slovenská republika)
  • Liptovský Mikuláš (Žilinský kraj, Slovenská republika)
  • Martin (Žilinský kraj, Slovenská republika)
  • Námestovo (Žilinský kraj, Slovenská republika)
  • Ružomberok (Žilinský kraj, Slovenská republika)
  • Turčianske Teplice (Žilinský kraj, Slovenská republika)
  • Tvrdošín (Žilinský kraj, Slovenská republika)
  • Žilina (Žilinský kraj, Slovenská republika)
  • Bardejov (Prešovský kraj, Slovenská republika)
  • Humenné (Prešovský kraj, Slovenská republika)
  • Kežmarok (Prešovský kraj, Slovenská republika)
  • Levoča (Prešovský kraj, Slovenská republika)
  • Medzilaborce (Prešovský kraj, Slovenská republika)
  • Poprad (Prešovský kraj, Slovenská republika)
  • Prešov (Prešovský kraj, Slovenská republika)
  • Sabinov (Prešovský kraj, Slovenská republika)
  • Snina (Prešovský kraj, Slovenská republika)
  • Stará Ľubovňa (Prešovský kraj, Slovenská republika)
  • Stropkov (Prešovský kraj, Slovenská republika)
  • Svidník (Prešovský kraj, Slovenská republika)
  • Vranov nad Topľou (Prešovský kraj, Slovenská republika)
Termín nástupu: 1.11.2014
  • Plný úväzok
  • Polovičný úväzok
  • Na dohodu
Náplň práce: Franchise partner keresünk cégünkhöz szlovákia és csehország területén.
Požiadavky na zamestnanca
  • Základné
  • Stredoškolské
  • Stredoškolské bez maturity
  • Stredoškolské s maturitou
      Počítačové znalosti:
      Ponúkaný plat: Do: 10 000 Eur
      Zamestnanecké výhody, benefity:
      Charakteristika spoločnosti: GPS nyomkövetés flottakövetés, speciális követés, lopásjelzés, értékvédelem
      Kontakt: Kontaktná osoba: József Demeter
      Adresa spoločnosti: PetTrack Kft.
      Komáromi út 11.
      1142 Budapest