Pracovník so skúsenosťami s prácou s drevom v Košiciach

Miesto práce:
  • Košice (Košický kraj, Slovenská republika)
Termín nástupu: 15.5.2018
Pracovný pomer:
  • Na dohodu
Náplň práce: Medzinárodná spoločnosť Wallure hľadá zamestnanca svojej novej prevádzky špecializujúcej sa na produkciu nástenných drevených dekoračných panelov. Jedná sa o prácu s nenáročným zaškoľovacím procesom a bez akejkoľvek nutnej predchádzajúcej praxe. Očakávame však vysoký dôraz na detail, zručnosť a zodpovednosť za prevedenú kvalitu práce.

Popis práce: Strojové zrezávanie drevených latiek/panelov a ich lepenie, náter panelov a balenie produktov. Očakáva sa zodpovednosť za produkty, vlastné zdravie a prácu a taktiež majetok spoločnosti.

Adresa spoločnosti: Opatovská cesta 10, 040 01, KošicePracovný čas:

Minimálne 20 hodín/týždenne, s možnosťou navýšenia závisiac od objednávok.

Plat: 5,50 EUR/hodina, vyplácané mesačne

Požiadavky: Anglický alebo maďarský jazyk sú nevyhnutné pre komunikáciu s manažmentom

Výhody: vodičský preukaz kategórie B, predchádzajúce skúsenosti v drevárskom priemysle, manažérske a počítačové schopnosti.

Wallure Ltd je spoločnosť so sídlom v Londýne. Vyrábame a distribuujeme naše drevené panely od roku 2013. Wallure s.r.o. je našou novou slovenskou pobočkou.

Životopisy prípadne žiadosti o ďalšie informácie zasielajte na info@wallure.com v maďarskom alebo anglickom jazyku.
Požiadavky na zamestnanca
        Počítačové znalosti:
        Ponúkaný plat: Od: 968 Eur
        Zamestnanecké výhody, benefity: Plat: 5,50 EUR/hodina, vyplácané mesačne
        Charakteristika spoločnosti: Wallure Ltd je spoločnosť so sídlom v Londýne. Vyrábame a distribuujeme naše drevené panely od roku 2013. Wallure s.r.o. je našou novou slovenskou pobočkou.
        Kontakt: Kontaktná osoba: Tamas Kiss
        Adresa spoločnosti: Wallure s.r.o.
        Opatovská cesta 10
        04001 Košice