recepčná

Miesto práce:
  • Liptovský Mikuláš (Žilinský kraj, Slovenská republika)
Termín nástupu: 12.6.2017
  • Plný úväzok
Náplň práce: • Zodpovednosť za kontinuálny chod recepcie.
• Uvádzanie návštev a poskytovanie komplexných informácií hosťom.
• Vybavovanie telefonickej a mailovej komunikácie, prepájanie hostí.
• Aktualizovanie, kontrolovanie a potvrdzovani rezervácii hostí.
• Zabezpečovanie konfortu pre hosti (občerstvenie, poradenstvo, servis).
• Administratíva spojená s chodom recepcie.
• Zodpovednosť za dodržiavanie interných nariadení a takisto dodržiavanie poriadku v okolí recepcie
Požiadavky na zamestnanca
  • Stredoškolské s maturitou
  • Vyššie odborné (DiS.)
  • Vysokoškolské 1. stupňa (Bc.)
  • Vysokoškolské 2. stupňa (Ing./Mgr.)
    Administratívne znalosti:
    • Pokladňa - Základy
    Počítačové znalosti:
    Ponúkaný plat: Od: 650 Eur   Do: 700 Eur
    Zamestnanecké výhody, benefity:
    Požadovaná prax: 2 roky
    Charakteristika spoločnosti: príjemný horský hotel v Demänovskej Doline, priamo pri Vrbickom plese v centre strediska Jasná
    Kontakt: Kontaktná osoba: Veronika Kováčiková
    Adresa spoločnosti: Mikulášska chata s.r.o.
    Demänovská Dolina 75
    03101 Liptovský Mikuláš