chyžná

Miesto práce:
  • Liptovský Mikuláš (Žilinský kraj, Slovenská republika)
Termín nástupu: 12.6.2017
  • Plný úväzok
Náplň práce: Len seriózny záujem o prácu!

- pravidelné upratovanie, udržiavanie čistoty a poriadku v hotelových izbách, priestoroch recepcie a ostatných hotelových priestoroch
- pranie prádla a obsluha práčovne
Požiadavky na zamestnanca
  • Stredoškolské bez maturity
      Osobnostne predpoklady a zručnosti: zodpovednosť, precíznosť, ochota, flexibilita
      Ponúkaný plat: Od: 500 Eur   Do: 600 Eur
      Zamestnanecké výhody, benefity:
      Požadovaná prax: 1 rok
      Charakteristika spoločnosti: príjemný horský hotel v Demänovskej Doline, priamo pri Vrbickom plese v centre strediska Jasná
      Kontakt: Kontaktná osoba: Veronika Kováčiková
      Adresa spoločnosti: Mikulášska chata s.r.o.
      Demänovská Dolina 75
      03101 Liptovský Mikuláš