Értékesítő

Miesto práce:
  • Tét (Rábsko-mošonsko-šopronská župa, Maďarsko)
  • Pannonhalma (Rábsko-mošonsko-šopronská župa, Maďarsko)
  • Csorna (Rábsko-mošonsko-šopronská župa, Maďarsko)
  • Győr (Rábsko-mošonsko-šopronská župa, Maďarsko)
  • Kapuvár (Rábsko-mošonsko-šopronská župa, Maďarsko)
  • Mosonmagyaróvár (Rábsko-mošonsko-šopronská župa, Maďarsko)
  • Sopron (Rábsko-mošonsko-šopronská župa, Maďarsko)
  • Bélapátfalva (Hevešská župa, Maďarsko)
  • Füzesabony (Hevešská župa, Maďarsko)
  • Pétervására (Hevešská župa, Maďarsko)
  • Heves (Hevešská župa, Maďarsko)
  • Eger (Hevešská župa, Maďarsko)
  • Gyöngyös (Hevešská župa, Maďarsko)
  • Hatvan (Hevešská župa, Maďarsko)
  • Kisbér (Komárňansko-ostrihomská župa, Maďarsko)
  • Esztergom (Komárňansko-ostrihomská župa, Maďarsko)
  • Komárom (Komárňansko-ostrihomská župa, Maďarsko)
  • Oroszlány (Komárňansko-ostrihomská župa, Maďarsko)
  • Tata (Komárňansko-ostrihomská župa, Maďarsko)
  • Tatabánya (Komárňansko-ostrihomská župa, Maďarsko)
  • Szécsény (Novohradská župa, Maďarsko)
  • Bátonyterenye (Novohradská župa, Maďarsko)
  • Pásztó (Novohradská župa, Maďarsko)
  • Rétság (Novohradská župa, Maďarsko)
  • Balassagyarmat (Novohradská župa, Maďarsko)
  • Salgótarján (Novohradská župa, Maďarsko)
  • Szigetszentmiklós (Peštianska župa, Maďarsko)
  • Szob (Peštianska župa, Maďarsko)
  • Nagykőrös (Peštianska župa, Maďarsko)
  • Aszód (Peštianska župa, Maďarsko)
  • Budaörs (Peštianska župa, Maďarsko)
  • Vecsés (Peštianska župa, Maďarsko)
  • Biatorbágy (Peštianska župa, Maďarsko)
  • Szentendre (Peštianska župa, Maďarsko)
  • Ráckeve (Peštianska župa, Maďarsko)
  • Budakeszi (Peštianska župa, Maďarsko)
  • Dabas (Peštianska župa, Maďarsko)
  • Gyál (Peštianska župa, Maďarsko)
  • Monor (Peštianska župa, Maďarsko)
  • Nagykáta (Peštianska župa, Maďarsko)
  • Pilisvörösvár (Peštianska župa, Maďarsko)
  • Cegléd (Peštianska župa, Maďarsko)
  • Dunakeszi (Peštianska župa, Maďarsko)
  • Érd (Peštianska župa, Maďarsko)
  • Gödöllő (Peštianska župa, Maďarsko)
  • Vác (Peštianska župa, Maďarsko)
  • Encs (Boršodsko-abovsko-zemplínska župa, Maďarsko)
  • Gönc (Boršodsko-abovsko-zemplínska župa, Maďarsko)
  • Mezőcsát (Boršodsko-abovsko-zemplínska župa, Maďarsko)
  • Putnok (Boršodsko-abovsko-zemplínska župa, Maďarsko)
  • Tiszaújváros (Boršodsko-abovsko-zemplínska župa, Maďarsko)
  • Szikszó (Boršodsko-abovsko-zemplínska župa, Maďarsko)
  • Szerencs (Boršodsko-abovsko-zemplínska župa, Maďarsko)
  • Tokaj (Boršodsko-abovsko-zemplínska župa, Maďarsko)
  • Kazincbarcika (Boršodsko-abovsko-zemplínska župa, Maďarsko)
  • Edelény (Boršodsko-abovsko-zemplínska župa, Maďarsko)
  • Sárospatak (Boršodsko-abovsko-zemplínska župa, Maďarsko)
  • Cigánd (Boršodsko-abovsko-zemplínska župa, Maďarsko)
  • Mezőkövesd (Boršodsko-abovsko-zemplínska župa, Maďarsko)
  • Miskolc (Boršodsko-abovsko-zemplínska župa, Maďarsko)
  • Ózd (Boršodsko-abovsko-zemplínska župa, Maďarsko)
  • Sátoraljaújhely (Boršodsko-abovsko-zemplínska župa, Maďarsko)
  • Ružomberok (Žilinský kraj, Slovenská republika)
  • Bácsalmás (Báčsko-malokumánska župa, Maďarsko)
  • Kunszentmiklós (Báčsko-malokumánska župa, Maďarsko)
  • Jánoshalma (Báčsko-malokumánska župa, Maďarsko)
  • Kiskőrös (Báčsko-malokumánska župa, Maďarsko)
  • Kiskunhalas (Báčsko-malokumánska župa, Maďarsko)
  • Kiskunmajsa (Báčsko-malokumánska župa, Maďarsko)
  • Tiszakécske (Báčsko-malokumánska župa, Maďarsko)
  • Baja (Báčsko-malokumánska župa, Maďarsko)
  • Kalocsa (Báčsko-malokumánska župa, Maďarsko)
  • Kecskemét (Báčsko-malokumánska župa, Maďarsko)
  • Kiskunfélegyháza (Báčsko-malokumánska župa, Maďarsko)
  • Szentlőrinc (Baranská župa, Maďarsko)
  • Pécsvárad (Baranská župa, Maďarsko)
  • Sellye (Baranská župa, Maďarsko)
  • Bóly (Baranská župa, Maďarsko)
  • Hegyhát (Baranská župa, Maďarsko)
  • Komló (Baranská župa, Maďarsko)
  • Mohács (Baranská župa, Maďarsko)
  • Pécs (Baranská župa, Maďarsko)
  • Siklós (Baranská župa, Maďarsko)
  • Szigetvár (Baranská župa, Maďarsko)
  • Szeghalom (Békešská župa, Maďarsko)
  • Gyomaendrőd (Békešská župa, Maďarsko)
  • Mezőkovácsháza (Békešská župa, Maďarsko)
  • Sarkad (Békešská župa, Maďarsko)
  • Békés (Békešská župa, Maďarsko)
  • Békéscsaba (Békešská župa, Maďarsko)
  • Gyula (Békešská župa, Maďarsko)
  • Orosháza (Békešská župa, Maďarsko)
  • Szarvas (Békešská župa, Maďarsko)
  • Kistelek (Čongrádska župa, Maďarsko)
  • Mórahalom (Čongrádska župa, Maďarsko)
  • Csongrád (Čongrádska župa, Maďarsko)
  • Hódmezővásárhely (Čongrádska župa, Maďarsko)
  • Makó (Čongrádska župa, Maďarsko)
  • Szeged (Čongrádska župa, Maďarsko)
  • Szentes (Čongrádska župa, Maďarsko)
  • Enying ((Stolično)Belehradská župa, Maďarsko)
  • Martonvásár ((Stolično)Belehradská župa, Maďarsko)
  • Gárdony ((Stolično)Belehradská župa, Maďarsko)
  • Polgárdi ((Stolično)Belehradská župa, Maďarsko)
  • Bicske ((Stolično)Belehradská župa, Maďarsko)
  • Dunaújváros ((Stolično)Belehradská župa, Maďarsko)
  • Mór ((Stolično)Belehradská župa, Maďarsko)
  • Sárbogárd ((Stolično)Belehradská župa, Maďarsko)
  • Székesfehérvár ((Stolično)Belehradská župa, Maďarsko)
  • Balmazújváros (Hajducko-bihárska župa, Maďarsko)
  • Berettyóújfalu (Hajducko-bihárska župa, Maďarsko)
  • Hajdúhadház (Hajducko-bihárska župa, Maďarsko)
  • Nyíradony (Hajducko-bihárska župa, Maďarsko)
  • Derecske (Hajducko-bihárska župa, Maďarsko)
  • Hajdúnánás (Hajducko-bihárska župa, Maďarsko)
  • Püspökladány (Hajducko-bihárska župa, Maďarsko)
  • Hajdúböszörmény (Hajducko-bihárska župa, Maďarsko)
  • Debrecen (Hajducko-bihárska župa, Maďarsko)
  • Hajdúszoboszló (Hajducko-bihárska župa, Maďarsko)
  • Kunszentmárton (Jasovsko-veľkokumánsko-solnocká župa, Maďarsko)
  • Mezőtúr (Jasovsko-veľkokumánsko-solnocká župa, Maďarsko)
  • Tiszafüred (Jasovsko-veľkokumánsko-solnocká župa, Maďarsko)
  • Kunhegyes (Jasovsko-veľkokumánsko-solnocká župa, Maďarsko)
  • Jászapáti (Jasovsko-veľkokumánsko-solnocká župa, Maďarsko)
  • Jászberény (Jasovsko-veľkokumánsko-solnocká župa, Maďarsko)
  • Karcag (Jasovsko-veľkokumánsko-solnocká župa, Maďarsko)
  • Szolnok (Jasovsko-veľkokumánsko-solnocká župa, Maďarsko)
  • Törökszentmiklós (Jasovsko-veľkokumánsko-solnocká župa, Maďarsko)
  • Barcs (Šomoďská župa, Maďarsko)
  • Csurgó (Šomoďská župa, Maďarsko)
  • Fonyód (Šomoďská župa, Maďarsko)
  • Nagyatád (Šomoďská župa, Maďarsko)
  • Tab (Šomoďská župa, Maďarsko)
  • Kaposvár (Šomoďská župa, Maďarsko)
  • Marcali (Šomoďská župa, Maďarsko)
  • Siófok (Šomoďská župa, Maďarsko)
  • Tiszavasvári (Sabolčsko-satmársko-berežská župa, Maďarsko)
  • Baktalórántháza (Sabolčsko-satmársko-berežská župa, Maďarsko)
  • Ibrány (Sabolčsko-satmársko-berežská župa, Maďarsko)
  • Csenger (Sabolčsko-satmársko-berežská župa, Maďarsko)
  • Fehérgyarmat (Sabolčsko-satmársko-berežská župa, Maďarsko)
  • Nagykálló (Sabolčsko-satmársko-berežská župa, Maďarsko)
  • Nyírbátor (Sabolčsko-satmársko-berežská župa, Maďarsko)
  • Kemecse (Sabolčsko-satmársko-berežská župa, Maďarsko)
  • Nyíregyháza (Sabolčsko-satmársko-berežská župa, Maďarsko)
  • Vásárosnamény (Sabolčsko-satmársko-berežská župa, Maďarsko)
  • Záhony (Sabolčsko-satmársko-berežská župa, Maďarsko)
  • Kisvárda (Sabolčsko-satmársko-berežská župa, Maďarsko)
  • Mátészalka (Sabolčsko-satmársko-berežská župa, Maďarsko)
  • Tolna (Tolnianska župa, Maďarsko)
  • Tamási (Tolnianska župa, Maďarsko)
  • Bonyhád (Tolnianska župa, Maďarsko)
  • Dombóvár (Tolnianska župa, Maďarsko)
  • Paks (Tolnianska župa, Maďarsko)
  • Szekszárd (Tolnianska župa, Maďarsko)
  • Celldömölk (Vašská župa, Maďarsko)
  • Kőszeg (Vašská župa, Maďarsko)
  • Szentgotthárd (Vašská župa, Maďarsko)
  • Vasvár (Vašská župa, Maďarsko)
  • Körmend (Vašská župa, Maďarsko)
  • Sárvár (Vašská župa, Maďarsko)
  • Szombathely (Vašská župa, Maďarsko)
  • Balatonfüred (Vesprémska župa, Maďarsko)
  • Sümeg (Vesprémska župa, Maďarsko)
  • Balatonalmádi (Vesprémska župa, Maďarsko)
  • Devecser (Vesprémska župa, Maďarsko)
  • Zirc (Vesprémska župa, Maďarsko)
  • Ajka (Vesprémska župa, Maďarsko)
  • Pápa (Vesprémska župa, Maďarsko)
  • Tapolca (Vesprémska župa, Maďarsko)
  • Várpalota (Vesprémska župa, Maďarsko)
  • Veszprém (Vesprémska župa, Maďarsko)
  • Lenti (Zalianska župa, Maďarsko)
  • Letenye (Zalianska župa, Maďarsko)
  • Zalaszentgrót (Zalianska župa, Maďarsko)
  • Keszthely (Zalianska župa, Maďarsko)
  • Nagykanizsa (Zalianska župa, Maďarsko)
  • Zalaegerszeg (Zalianska župa, Maďarsko)
Termín nástupu: 1.10.2014
  • Plný úväzok
  • Polovičný úväzok
  • Na dohodu
Náplň práce: Kedves Álláskereső,

cégünk Értékesítői pozícióba keres rátermett, jó kommunikációs képességgel rendelkező munkatársat.

Feladatkör:
Új lehetséges partnerek felkutatása, telefonon vagy személyesen.
Időpontok egyeztetése és személyes tárgyalások lebonyolítása.
GPS nyomkövető eszköz és szolgáltatások értékesítése.
Az értékesítési folyamatokat zoho CRM rendszerbe kell vezetni.

Elvárások:
Alapfokú számítástechnikai ismeret

Előny: Jogosítvány és Saját gépjármű
Angol, német nyelvtudás
Bármely CRM rendszer ismerete

Kérjük jelentkezéshez küldjék el fényképes Önéletrajzukat az allas kukac pettrack pont hu címre az ország bármelyik szegletéből!

Köszönettel
Demeter József
Pettrack Kft.
Požiadavky na zamestnanca
  • Základné
  • Stredoškolské
  • Stredoškolské bez maturity
  • Stredoškolské s maturitou
      Počítačové znalosti:
      Ponúkaný plat: Do: 250 000 Huf
      Zamestnanecké výhody, benefity: Fizetés: költségtérítés (a gépjárműbe szerelt nyomkövetőnkkel, digitális elszámolás alapján) + megállapodás szerinti alapbér + lépcsőzetes jutalék
      Charakteristika spoločnosti: GPS nyomkövetés flottakövetés, speciális követés, lopásjelzés, értékvédelem
      Kontakt: Kontaktná osoba: József Demeter
      Adresa spoločnosti: PetTrack Kft.
      Komáromi út 11.
      1142 Budapest