Operátor Galanta

Miesto práce:
  • Galanta (Trnavský kraj, Slovenská republika)
Termín nástupu: 21.11.2016
  • Plný úväzok
Náplň práce: - Obsluha strojov a zariadení
- Lepenie, feltovanie, orezávanie, balenie, skrutkovanie
- Tamponovanie
- Udržiavanie čistoty na pracovisku
- Vedenie evidencie o výliskoch
- Uskladňovanie výliskov/polovýrobkov
Požiadavky na zamestnanca
  • Základné
  • Stredoškolské
  • Stredoškolské bez maturity
  • Stredoškolské s maturitou
  • Vyššie odborné (DiS.)
  • Vysokoškolské 1. stupňa (Bc.)
      Osobnostne predpoklady a zručnosti: - Ochota pracovať v 4 zmennej prevádzke - Prax vo výrobnom závode výhodou - Práca na 12 hodinové zmeny - Manuálna zručnosť - Flexibilita - Minimálne základné vzdelanie - Motivácia a záujem o trvalé zamestnanie
      Ponúkaný plat: Od: 450 Eur   Do: 500 Eur
      Zamestnanecké výhody, benefity: - Istota dlhodobého a stabilného príjmu - Základný plat od 2 až 3,50 €/hod. - Nočný príplatok - Doprava zabezpečená, prípadne príspevok na dopravu - Stravovanie v závodnej jedálni - Možnosť nadčasov za príplatky v rámci zákonníka práce - Možnosť kariérneho rastu
      Ponuky vhodné pre absolventa: Áno
      Informacie pre uchadzaca: Životopisy zasielajte na e-mailovú adresu: hrotkova.gyiq@gmail.com, alebo nás zastihnete na tel. číslach: 0940 535 195, 0907 047 711, 0940 747 673, 0917 382 052
      Charakteristika spoločnosti: Agentúra dočasného zamestnávania
      Kontakt: Kontaktná osoba: Klaudia Hrotková Pappová
      Adresa spoločnosti: GYIQ s.r.o.
      Časť Violín 379
      94602 Čalovec