Operátor vo výrobe Voderady - muži

Miesto práce:
  • Trnava (Trnavský kraj, Slovenská republika)
  • Slovenská republika
  • Trnavský kraj (Slovenská republika)
Termín nástupu: 19.4.2018
Náplň práce: - Skladanie predných autosedadiel podľa predpísaných postupov práca na výrobnej linke

Požiadavky na zamestnanca
  • Základné
  • Stredoškolské
  • Stredoškolské bez maturity
  • Stredoškolské s maturitou
  • Vyššie odborné (DiS.)
      Osobnostne predpoklady a zručnosti: Manuálna zručnosť, chuť pracovať na zmeny
      Ponúkaný plat: Od: 870 Eur   Do: 1 000 Eur
      Zamestnanecké výhody, benefity: Zamestnanecké výhody, benefity - Zaujímavá technická práca - Zaškolenie pre všetkých zamestnancov - Príjemné a čisté pracovné prostredie - Klimatizovaná hala - Možnosť kariérneho postupu a zvyšovania kvalifikácie - Odmeny za dobré nápady - Sociálny program - Mesačný a štvrťročný dochádzkový bonus - Doprava zabezpečená z určitých smerov - Mzda od 870 do 1000 Eur/Mes.-v hrubom - 1. mesiacoch od 550 eur v čistom a vyššie
      Informacie pre uchadzaca: Doprava zabezpečená z určitých smerov, možnosť kariérneho rastu
      Charakteristika spoločnosti: Agentúra dočasného zamestnávania
      Kontakt: Kontaktná osoba: Klaudia Hrotková Pappová
      Adresa spoločnosti: GYIQ s.r.o.
      Časť Violín 379
      94602 Čalovec