Operátorka v elektrovýrobe (robotníčka výroby)

Miesto práce:
  • Dunajská Streda (Trnavský kraj, Slovenská republika)
Termín nástupu: 27.1.2016
Náplň práce: Výroba elektrosúčiastok, osádzanie a kontrola plošných spojov, spájkovanie, skrutkovanie, lakovanie.
Požiadavky na zamestnanca
  • Stredoškolské s maturitou
      Osobnostne predpoklady a zručnosti: Zručnosti, schopnosti Všeobecné spôsobilosti: pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti) samostatnosť osobnostný rozvoj manuálna zručnosť Ďalšie požiadavky: Požadujeme: - presnosť a trpezlivosť - ochotu učiť sa nové veci - samostatnosť, spoľahlivosť a flexibilitu - manuálne zručnosti s drobnými elektro-súčiastkami Osobnostné predpoklady precíznosť (presnosť) trpezlivosť spoľahlivosť
      Ponúkaný plat:
      Zamestnanecké výhody, benefity: dochádzkový bonus výkonnostné odmeny stravné lístky v hodnote 3,5€ koncoročné odmeny
      Ponuky vhodné pre absolventa: Áno
      Charakteristika spoločnosti: Výroba elektroniky a elektrotechnických zariadení. Osadzovanie dosiek plošných spojov, testovanie, skladanie. Technológie SMT, THT, selektivne lakovanie.
      Kontakt: Kontaktná osoba: Tibor Kovács
      Adresa spoločnosti: EAS Europe s.r.o.
      Vicenzy 2056/20
      93101 Šamorín