Práca v zahraničí, brigády na leto 2021 pre hotelový personál

Miesto práce:
  • Bratislava (Bratislavský kraj, Slovenská republika)
  • Rakúsko
  • Taliansko
  • Nemecko
  • Švajčiarsko
  • Anglicko
Termín nástupu: 14.1.2021
  • Plný úväzok
Náplň práce: Práca čašníka v zahraničí :
- prestieranie stolov, príprava a upratovanie príborov, tanierov, pohárov a prestieraní
- privítanie a usádzanie hostí
- prijímanie objednávok od zákazníkov
- servírovanie objednaných jedál a nápojov
Požiadavky na zamestnanca
  • Stredoškolské s maturitou
      Osobnostne predpoklady a zručnosti: V prípade záujmu o túto prácovnú ponuku v zahraničí je potrebné zaregistrovať sa v on-line databáze na www.prostaff.sk vyplnením registračného formuláru. Následne je potrebné zúčastniť sa osobného pohovoru so zamestnávateľom z Malty. Pohovory sa budú konať v týchto termínoch: 14.1.2016, o 15:00 hod. v Poprade 15.1.2016, o 15:00 hod. v Bratislave 16.1.2016, o 11:00 hod. v Brne Miesto konania pohovorov: Bratislava: salónik Hotela Bratislava, Seberíniho 9, Bratislava Poprad: kancelária Agentúry PRO-STAFF, budova Business Center Poprad, Karpatská ul.3256/15, kancelária č.420, 4.poschodie Brno: Hotel AVANTI, Střední 61, 60200 Brno, malý sál
      Ponúkaný plat: Od: 800 Eur   Do: 1 500 Eur
      Zamestnanecké výhody, benefity: - mzda v zahraničí 800 - 1000 EUR brutto mesačne - práca v zahraničí 40 hodín týždenne / 5 dní v týždni, vhodná aj ako letná brigáda v zahraničí - nadčasy platené extra, cca 5,30 Eur/hod brutto - strava počas práce zdarma - bonus 50 Eur mesačne
      Ponuky vhodné pre absolventa: Áno
      Informacie pre uchadzaca: V prípade záujmu zúčastniť sa pohovoru, prosím napíšte email na praca@prostaff.sk.
      Charakteristika spoločnosti: Agentúra PRO-STAFF sa zaoberá sprostredkovaním zamestnania do zahraničia za úhradu. Špecializuje sa predovšetkým na sprostredkovanie práce animátorov pre partnerské agentúry a hotely a taktiež organizuje školenia pre začínajúcich animátorov. PRO-STAFF ponúka atraktívnu prácu vo všetkých odvetviach cestovného ruchu. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
      Kontakt: Kontaktná osoba: Cyril Černák
      Adresa spoločnosti: Agentúra PRO-STAFF, s.r .o
      J. Matušku 2
      05205 Spišská Nová Ves