Kaderník/kaderníčka

Miesto práce:
  • Prešov (Prešovský kraj, Slovenská republika)
Termín nástupu: 1.1.2016
  • Plný úväzok
  • Polovičný úväzok
  • Na dohodu
  • Stáž
Náplň práce: - kadernícke služby
- predaj produktov
- poskytovanie klientskeho poradenstva
- komunikácia so zákazníkmi
Požiadavky na zamestnanca
  • Stredoškolské
  • Stredoškolské bez maturity
  • Stredoškolské s maturitou
      Osobnostne predpoklady a zručnosti: - komunikatívnosť - kreativita - príjemné vystupovanie
      Ponúkaný plat: Od: 650 Eur   Do: 1 000 Eur
      Napr.: dohodou slovenčina
      Zamestnanecké výhody, benefity: - odborné zaškolenie - finančný rast - kariérny rast - zahraničné stáže - príjemné prostredie - tímová spolupráca
      Ponuky vhodné pre absolventa: Áno
      Informacie pre uchadzaca: Hľadáme spolupracovníkov do tímu a čerstvých absolventov, ktorí majú chuť napredovať vo všetkých smeroch. Kontaktovať mailom, alebo telefonicky na čísle: 0949 755 073. Životopis posielať na mail: salonigorsedlak@gmail.com.
      Charakteristika spoločnosti: Igor Sedlák - Salón: kadernícke služby
      Kontakt: Kontaktná osoba: Silvia Sedláková
      Adresa spoločnosti: IS & co. s.r.o.
      Floriánova 5
      08001 Prešov