administratívny pracovník

Miesto práce:
  • Prešov (Prešovský kraj, Slovenská republika)
  • Prešovský kraj (Slovenská republika)
Termín nástupu: 9.12.2015
Náplň práce: vypĺňanie tabuliek, štatistických výkazov, zoraďovanie dokladov
Požiadavky na zamestnanca
  • Stredoškolské s maturitou
      Počítačové znalosti:
      Ponúkaný plat: Od: 500 Eur
      Zamestnanecké výhody, benefity:
      Ponuky vhodné pre absolventa: Áno
      Informacie pre uchadzaca: evidencia na UPSVaR alebo poberanie invalidného dôchodku - výhoda
      Charakteristika spoločnosti: príprava projektovej dokumentácie k príspevkom a dotáciám činnosť personálnej agentúry
      Kontakt: Kontaktná osoba: Jaroslava Lejková
      Adresa spoločnosti: J&D OFFICE s.r.o.
      Demjata 307
      08213 Demjata