ReactJS Programátor, na živnosť, Košice, 3600 až 4000 € mesačne (Ref. č.: 170222A)

Miesto práce:
  • Košice (Košický kraj, Slovenská republika)
Termín nástupu: 6.3.2017
Pracovný pomer:
  • Živnosť
Náplň práce:
- dĺžka projektu: 3 mesiace s možnosťou predĺženia

- miesto výkonu projektu: full-time, on-site, Košice

- nástup na projekt: ASAP alebo dohodou

- spolupráca na IČO (s.r.o., živnosť)

- vývoj front-end časti nového webového enterprise riešenia pre zákazníka z US

- práca s najnovšími web technológiami
Požiadavky na zamestnanca
  • Stredoškolské s maturitou
  • Vysokoškolské 1. stupňa (Bc.)
  • Vysokoškolské 2. stupňa (Ing./Mgr.)
      Počítačové znalosti:
      Osobnostne predpoklady a zručnosti:
      - min. 3-ročná (aktívna) skúsenosť s JavaScript-om
      - skúsenosti s vývojom eneterprise webového riešenia
      - znalosť JavaScript frameworku ReactJS
      - znalosť Node.js (ExpressJS, Sequelize)
      - výborná znalosť HTML5, CSS (výhodou: LESS, SASS)
      - skúsenosti s niektorým z repository systémov (napr. Git)
      - aktívny anglický jazyk slovom i písmom
      - výhodou: praktické skúsenosti s Redis a Messenger Platform
      - zodpovednosť
      - komunikatívnosť
      - samostatné a tvorivé myslenie
      Ponúkaný plat: Od: 3 600 Eur   Do: 4 000 Eur
      Zamestnanecké výhody, benefity:
      - bezplatné celoročné predplatné časopisu PC REVUE po spolupráci dlhšej ako 60 dní,
      - nadštandardná zdravotná starostlivosť formou očnej a zubnej prehliadky v najmodernejších zdravotníckych zariadeniach ProCare a STOMACARE pri spolupráci dlhšej ako 80 dní,
      - poukážky na nákup odbornej literatúry v kníhkupectve (kamenné predajne & e-shop) Martinus po spolupráci dlhšej ako 100 dní,
      - zľava na všetky školenia vo vzdelávacom centre IT Academy vo výške 15%,
      - zľava v cestovnej kancelárii Travel club
      Požadovaná prax: 3 roky
      Informacie pre uchadzaca: V prípade Vášho záujmu o túto atraktívnu ponuku nám čo najskôr zašlite svoje CV v Anglickom jazyku (vo formáte doc, docx) s upresnením Vašej časovej dostupnosti. Kontaktovať ohľadom ďalšieho postupu výberového konania budeme všetkých záujemcov, ktorým vopred ďakujeme za prejavený záujem.
      Charakteristika spoločnosti: TITANS freelancers je jedným z popredných nezávislých poskytovateľov IT služieb v oblasti outsourcingu IT špecialistov. Freelancerom ponúkame množstvo jedinečných projektov v oblasti IT. TITANS freelancers spolupracuje s viac ako tisíc IT freelancermi na Slovensku a v zahraničí. Má uzatvorené partnerské zmluvy s prestížnymi spoločnosťami, inštitúciami a personálnymi agentúrami pôsobiacimi v Rakúsku, Nemecku, Chorvátsku, Českej a Slovenskej republike, vďaka čomu vie ponúknuť IT freelancerom atraktívne projekty. ÚSPECH ZAČÍNA ODVAHOU | SUCCESS BEGINS WITH COURAGE
      Kontakt: Kontaktná osoba: Robert Dusik
      Adresa spoločnosti: TITANS freelancers
      Jegeho 16999/8
      82108 Bratislava