Dělník do výroby Voděrady okr Trnava SK

ID: 329432 Dátum zverejnenia:1.2.2017

Informácie o pracovnom mieste
Miesto práce:
  • Trnava (Trnavský kraj, Slovenská republika)
  • Trnavský kraj (Slovenská republika)
Termín nástupu: 10.5.2017
Pracovný pomer:
  • Plný úväzok
Náplň práce: Skládání předních autosedaček podle předepsaných postupů pro Jaguar, práce na výrobní lince.
Požiadavky na zamestnanca
Minimálne požadované vzdelanie:
  • Základné
Jazykové znalosti:
    Administratívne znalosti:
      Počítačové znalosti:
      Osobnostne predpoklady a zručnosti: Manuální zručnost, fyzická zdatnost, samostatnost, zodpovědný přístup k práci, preciznost, kvalita.
      Ponúkaný plat: Od: 660 Eur   Do: 830 Eur
      Zamestnanecké výhody, benefity: Výhodné platové podmínky od 660 – 830 EUR/měsíce, prémie + 20% docházkový a výkonnostní bonus. Možnost ubytování zdarma, nebo bezplatná doprava firemním autobusem (Senec, Pezinok, Trnava, Jelky, Hlohovec a okolí...). Práce ve stabilní společnosti na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou, příspěvek na stravu 3,38 EUR/ stravenka, kvartální odměny, místo výkonu práce Voděrady, Slovensko – okr. Trnava. Nástup možný IHNED.
      Požadovaná prax: Nie je požadovaná
      Ponuky vhodné pre absolventa: Áno
      Informácie o spoločnosti
      Charakteristika spoločnosti: Amikov, s.r.o. se zaměřujeme na kvalitní poskytování personálních služeb v různých oblastech průmyslu. Jsme držiteli povolení agenturního zaměstnání od Ministerstva práce a sociálních věcí ČR. Základem obchodních úspěchů společnosti Amikov s.r.o. je efektivní a flexibilní týmová práce s vysokou profesionalitou zaměstnanců.
      Kontakt: Kontaktná osoba: Martin Gerega
      Adresa spoločnosti: AMIKOV, s.r.o.
      V.Nezvala 1578
      69603 Dubňany

      Ak chcete reagovať na ponuku, musíte byť najprv zaregistrovaný a musíte mať vyplnený životopis. Reagovať na túto ponuku

      DSSI a.s. - Výskum a vývoj v oblasti technických vied