Operátor - CNC strojov s možnosťou kariérneho postupu

Miesto práce:
  • Prešov (Prešovský kraj, Slovenská republika)
Termín nástupu: 23.11.2015
Náplň práce: - kompletná obsluha stroja pre výrobu komponentov v požadovanej kvalite výrobného procesu v súlade s technickou dokumentáciou
- odstraňovanie závad a nedostatkov vybraných komponentov
- zaškoľovanie zamestnancov na určené pracovné zaradenie
- obsluha zdvíhacích zariadení a viazanie bremien
- manipulácia a ukladanie materiálu na pracovisku
- správne a úplné vypĺňanie sprievodky dielca, HNV a pracovných lístkov
- evidencia a kontrola stavu strojov a zariadení
Požiadavky na zamestnanca
  • Stredoškolské s maturitou
  • Vyššie odborné (DiS.)
  • Vysokoškolské 1. stupňa (Bc.)
  • Vysokoškolské 2. stupňa (Ing./Mgr.)
  • Postgraduálne
      Počítačové znalosti:
      Ponúkaný plat: Od: 700 Eur   Do: 770 Eur
      Zamestnanecké výhody, benefity: STABILNÁ PRÁCA v renomovanej výrobnej spoločnosti - príležitosť pre ďalší profesijný rast - uplatnenie Vašich vedomostí a skúseností v praxi - sociálny program a benefity pre zamestnancov MOŽNÝ KARIÉRNY POSUN !!! - základná mzda + príplatky za nepretržitú prevádzku + príplatky za dochádzku + príplatky za nočnú a nadčasovú prácu + príplatky za hlučné prostredie * zamestnanecký servis 24/7
      Požadovaná prax: 1 rok
      Informacie pre uchadzaca: Pre bližšie informácie kontaktujte: Katarína Jurčišinová - Kukľová 0948 358 788 kuklova@dekra.sk Jana Šalamunová 0948 418 663 salamunova@dekra.sk
      Charakteristika spoločnosti: DEKRA kvalifikácia a poradenstvo s.r.o. je súčasťou nemeckej podnikateľskej skupiny DEKRA AG, ktorá zamestnáva viac ako 30 000 zamestnancov v 50 krajinách sveta. Na Slovensku úspešne podniká spoločnosť DEKRA kvalifikácia a poradenstvo s.r.o. od roku 2006. DEKRA kvalifikácia a poradenstvo s.r.o. je dcérskou spoločnosťou DEKRA Arbeit GmbH a DEKRA Akademie GmbH, lídrov v medzinárodnom poskytovaní personálnych služieb a služieb v oblasti odborného vzdelávania. Centrála materských spoločností s celosvetovým pôsobením sa nachádza v Štutgarte, pričom len v Európe disponuje viac ako 120 pobočkami realizujúcimi služby v oblasti výberov zamestnancov a v odbornom vzdelávaní.
      Kontakt: Kontaktná osoba: Dekra kvalifikacia a poradenstvo s.r.o.
      Adresa spoločnosti: Dekra kvalifikácia a poradenstvo s.r.o.
      Panónska cesta 47
      85104 Bratislava