Realitný a hypotekárny špecialista

Miesto práce:
  • Senec (Bratislavský kraj, Slovenská republika)
  • Slovenská republika
  • Bratislavský kraj (Slovenská republika)
  • Trnavský kraj (Slovenská republika)
Termín nástupu: 16.11.2015
Pracovný pomer:
  • Živnosť
Náplň práce: Profesia realitného makléra zahŕňa:

-práca makléra v realitnej kancelárii v Senci
– vyhľadávanie klientov, práca v tíme
– nábor nehnuteľností, vyjednávanie obchodných podmienok
– zadávanie a správa nehnuteľností na webe,
– obhliadky s klientom,
-absolvovanie školenia
– vyjednávanie podmienok obchodu a príprava podkladov ku zmluvám,
-hypotekárne poradenstvo priamo v kancelárii
– úradný styk s katastrálnym úradom a inými inštitúciami
– protokolárne odovzdanie nehnuteľnosti novým majiteľom

Ďalšie informácie o našej spoločnosti nájdete na www.alfarealitka.sk
Požiadavky na zamestnanca
  • Stredoškolské
  • Stredoškolské bez maturity
  • Stredoškolské s maturitou
  • Vyššie odborné (DiS.)
  • Vysokoškolské 1. stupňa (Bc.)
  • Vysokoškolské 2. stupňa (Ing./Mgr.)
    Administratívne znalosti:
    • Jednoduché účtovníctvo - Základy
    Osobnostne predpoklady a zručnosti: Osobnostné predpoklady a zručnosti v tejto profesii : Máte zmysel pre tímovú prácu ? Ste vysoko motivovaný tímový hráč s výbornými komunikačnými a asertívnymi schopnosťami? Chuť učiť sa nové veci? Poznáte alebo chcete sa naučiť všetko o trhu s bývaním a nehnuteľnosťami? Vytrvalosť? Myslíte si, že dokážete prekonať očakávania klientov a spolupracovníkov? Zodpovednosť a samostatnosť? Chcete pracovať s dôrazom na kvalitu poskytovaných služieb ? Vysoká osobná motivácia? Kariera v realitách? Myslíte si, že môžete prispieť k zvýšeniu kvality služieb našej realitky vašou prácou? Ak Vaše odpovede boli ” áno “, ste náš človek! Profesia realitného makléra nie je jednoduchá , ak sa chcete dozvedieť viac neváhajte a pošlite životopis. Rozširujeme náš tím, pridajte sa k nám! My Vás všetko naučíme, treba len chcieť…ste na dobrej adrese!
    Ponúkaný plat: Od: 500 Eur   Do: 2 000 Eur
    Zamestnanecké výhody, benefity: Rozhodujte sa o pracovnej dobe a výšky príjmu sami! Dohodnite si so mnou stretnutie a poznajte výhody spolupráce s tými najlepšími…Čaká Vás skvelá kariera v realitách .Práca v okresoch Bratislava , Pezinok, Senec , Galanta, Dunajská Streda.Informácie o našej spoločnosti nájdete na www.alfarealitka.sk
    Ponuky vhodné pre absolventa: Áno
    Informacie pre uchadzaca: Hlavným predmetom našej činnosti je poskytovanie profesionálneho a špičkového servisu od roku 2010 v oblasti predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľnosti v Senci a v Bratislave. Prvoradý je pre nás vždy klient. Veľmi dobre vieme, že predaj, prenájom alebo kúpa nehnuteľnosti je pre našich klientov mimoriadne dôležitý krok, ktorý bežne robia len pár krát v živote. Preto sa vždy snažíme našim klientom ponúknuť maximálnu kvalitu služieb, ktoré môžu od realitnej kancelárie očakávať. Individuálny prístup k potrebám každého klienta je pre nás priorita. Súčasťou našich služieb je poskytnutie právneho a ekonomického servisu. Pošlite mailom svoj životopis s fotkou na obchodne@alfabc.eu
    Charakteristika spoločnosti: Realitná a hypotekárna kancelária
    Kontakt: Kontaktná osoba: Veronika Farkašová
    Adresa spoločnosti: ALFA BC s.r.o.
    Mierové námestie 15
    90301 Senec