systémový inžinier na Microsoft technológie

  • Banská Bystrica (Banskobystrický kraj, Slovenská republika)
  • Žilina (Žilinský kraj, Slovenská republika)
Termín nástupu: 1.11.2015
Náplň práce: - samostatné riešenie úloh a implementácií v rámci projektov, vyžadujúce si hlbšiu odbornú znalosť riešenej problematiky predovšetkým na báze produktov Microsoft
- príprava analýz prostredia, navrhovanie riešenia pre optimalizáciu infraštruktúry, Administrácia ICT prostriedkov
Požiadavky na zamestnanca
  • Vyššie odborné (DiS.)
  • Vysokoškolské 1. stupňa (Bc.)
  • Vysokoškolské 2. stupňa (Ing./Mgr.)
      Osobnostne predpoklady a zručnosti: - základná znalosť produktového portfólia Microsoft Officce 365 a AZURE - základná znalosť implementácie serverov na báze Microsoft a pridružených sieeťových služieb - základné znalosti v oblasti virtualizácie - základné znalosti v nástrojoch pre komunikáciu a spoluprácu - Exchange, SharePoint S, Lync - základná znalosť sieťových, systémových technológií a prehľad v oblasti HW
      Ponúkaný plat:
      Zamestnanecké výhody, benefity: - zázemie veľkej stabilnej spoločnosti - príjemné pracovné prostredie - možnosť osobnostného a profesného rastu - motivujúce platové ohodnotenie - možnosť čerpať širokú škálu firemných benefitov
      Požadovaná prax: 2 roky
      Charakteristika spoločnosti: SOFTIP ako jedna z najvýznamnejších slovenských IT firiem má dlhoročné skúsenosti v oblasti návrhu a implementácie softvérových projektov, vývoja a údržby softvérových produktov a s tým spojenými službami.
      Kontakt: Kontaktná osoba: Jana Gregušová
      Adresa spoločnosti: SOFTIP, a.s.
      BC ARUBA, Galvaniho 7/D,
      82104 Bratislava