Oblastný obchodný zástupca pre oblasť vzdelávanie

Miesto práce:
  • Bratislavský kraj (Slovenská republika)
  • Trnavský kraj (Slovenská republika)
  • Nitriansky kraj (Slovenská republika)
  • Banskobystrický kraj (Slovenská republika)
  • Trenčiansky kraj (Slovenská republika)
  • Žilinský kraj (Slovenská republika)
  • Česká republika
Termín nástupu: 20.10.2015
Pracovný pomer:
  • Živnosť
Náplň práce: - Vašou náplňou práce bude vyhľadávanie nových klientov v pridelenom regióne. Vyhľadávať budete majiteľov a vrcholových manažérov malých, stredných a veľkých súkromných organizácií.
-Vyhľadávať ich budete so všetkými kontaktnými údajmi pre lepšie oslovenie a následnú komunikáciu.
- Vašou úlohou bude dohodnúť termín stretnutia s majiteľom alebo vrcholovým manažérom, za účelom dohodnutia osobného stretnutia, na ktorom sa predstavíte a predstavíte služby našej spoločnosť.
- Na stretnutí budete smerovať rozhovor na možnosť spolupráce.
- Po úspešnom odprezentovaní služieb dohodnete s majiteľom alebo vrcholovým manažérom termín a miesto úvodnej prednášky.
- Následne podpíšete s majiteľom alebo vrcholovým manažérom "Prihlášku na úvodnú prednášku", vypíšete potrebné údaje, termín, ktorý ste si potvrdili.
- Vašou ďalšou úlohou bude podpísanú prihlášku čo najskôr (ešte v ten deň) zaslať elektronickou poštou na centrálu do Martina. Ďalší proces spracovania tejto prihlášky urobia pracovníci na centrále.
- V daný deň kedy ste dohodli úvodnú prednášku prídete na prednášku aj Vy, aby ste asistovali lektorovi na prednáške a boli naďalej v kontakte s dovedeným majiteľom alebo vrcholovým manažérom pre prípadné dohodnutie ďalších služieb.
- Súčasťou náplne práce je aj vedenie záznamov zo stretnutí do databázy, prieskum trhu, tvorenie marketingu, vedenie štatistík o svojej práci, zasielanie pravidelných reportov a zúčastňovanie sa pracovných mítingov.
Požiadavky na zamestnanca
  • Stredoškolské s maturitou
  • Vyššie odborné (DiS.)
  • Vysokoškolské 1. stupňa (Bc.)
  • Vysokoškolské 2. stupňa (Ing./Mgr.)
      Osobnostne predpoklady a zručnosti: Ak ste vytrvalý, trpezlivý, dokážete veci rozbehnúť bez toho aby ste museli byť neustále vedený, dokážete si stanoviť cieľ a splniť ho, a ak ste úspešný obchodník, neváhajte a zašlite nám svoj životopis. Ak Vás baví práca s ľuďmi a aj cestovanie v rámci prideleného regiónu, tak je táto práca vhodná pre Vás. Preferujeme prijatie spolupracovníka, ktorý rozumie obchodu, má skúsenosti s predajom služieb, vie rokovať s klientmi na vysokej úrovni. Taktiež preferujeme spolupracovníka, ktorý bude vhodne dopĺňať náš tím, správne nás reprezentovať, spolu s nami dlhodobo expandovať a nebude mať problémy so zvyšovaním si kvalifikácie v danom odbore. Tešíme sa na Vás!
      Ponúkaný plat: Od: 600 Eur   Do: 2 000 Eur
      Zamestnanecké výhody, benefity: - Zaškolenie na prácu s klientmi obchodným riaditeľom. - Dlhodobá spolupráca s možnosťou zvyšovania kvalifikácie a osobnostného rozvoja. - Motivačné provízne ohodnotenie, závislé od výkonu práce. (Ak máte správny "ťah na bránu", v tomto prípade budete len a len profitovať). - Možnosť pracovného postupu. - Práca v dynamickom priateľskom tíme.
      Požadovaná prax: 3 roky
      Informacie pre uchadzaca: Predpokladaný termín ukončenia výberového konania: 18.10.2015 Vašu žiadosť, profesijný životopis, výsledky vzdelania, certifikáty z kurzov, výsledky z predchádzajúcej práce, fotografiu pošlite na uvedenú adresu, prípadne e-mail: pa@centrumprosperity.tmmail.cz. Po zaslaní žiadosti Vám po dohode oznámime termín I.kola výberového konania, na ktorom absolvujete 3 testy a vyplníte dotazník práce. Následne Vás pozveme, podľa výsledkov testov do II.kola na osobný pohovor, na základe ktorého môžete byť v III. kole vybratý na uvedenú pozíciu.
      Charakteristika spoločnosti: Spoločnosť Centrum Prosperity bola založená v roku 2001. Poskytuje odborné školenia, kurzy a konzultačné tréningy pre majiteľov firiem a vrcholových manažérov z oblasti riadenia, manažmentu, financií, výberu a vedenia personálu, prieskumu trhu, marketingu, obchodu a zvyšovania produktivity práce. Patrí do medzinárodnej spoločnosti WISE, ktorá získala licenciu na používanie administratívnej technológie riadenia firiem od L. Rona Hubbarda. Za rok 2013 spoločnosť získala najvyšší rating AAA od spoločnosti BISNODE za spoľahlivosť a ekonomickú prosperitu. To, čo o výsledkoch našej práce hovoria absolvetni školení si môžete prečítať na http://centrumprosperity.sk/reference/
      Kontakt: Kontaktná osoba: Lucia Hořavová
      Adresa spoločnosti: Centrum Prosperity s.r.o.
      Jesenského 17
      03601 Martin