Operátor v callcentre

Miesto práce:
  • Poprad (Prešovský kraj, Slovenská republika)
Termín nástupu: 26.10.2015
  • Plný úväzok
  • Na dohodu
  • Živnosť
Náplň práce: - Telefonické poskytovanie všeobecných a špecifických informácií o produktoch, cenách a službách našich klientov
- Poradenstvo pre nových a existujúcich zákazníkov
- Zodpovedanie za správnosť a úplnosť poskytovaných informácií - korektný a profesionálny prístup, dodržiavanie štandardov telefonickej komunikácie a kvality poskytovaných služieb
- Realizácia nepredajných a predajných projektov, plnenie stanovených cieľov
- Evidovanie a zadávanie požiadaviek zákazníkov do informačných systémov, tvorba objednávok a administratíva s tým spojená
Požiadavky na zamestnanca
  • Stredoškolské
  • Vyššie odborné (DiS.)
      Osobnostne predpoklady a zručnosti: Požiadavky: - serióznosť, príjemné vystupovanie a komunikačné schopnosti - chuť učiť sa, vytrvalosť a schopnosť sebamotivácie - presnosť, spoľahlivosť a dôslednosť - samostatnosť, flexibilita a rozhodnosť - empatia a tímovosť Predpokladom úspechu je silná, pozitívna, sebavedomá osobnosť s dobrými komunikačnými schopnosťami a zodpovednosťou. Predchádzajúce skúsenosti v obchode, poradenstve, priamom či nepriamom predaji sú výhodou, nie však podmienkou. Práca je vhodná aj pre absolventov evidovaných na ÚPSVaR.
      Ponúkaný plat:
      Zamestnanecké výhody, benefity: - zaujímavá práca v mladom dynamickom tíme - fyzicky nenáročná práca v kancelárií - zamestnanecké teambuildingové akcie a výhody - motivujúce finančné aj nefinančné odmeny  - predajné a argumentačné školenia a pravidelný tréning  - priestor pre sebarealizáciu a možnosť kariérneho rastu  - fixná mzda a bonusy podľa dosahovaných cieľov, zohľadňujúc aj individuálny výkon - získanie skúseností v oblasti telekomunikácií a obchodu - lepšie uplatnenie sa na trhu práce
      Ponuky vhodné pre absolventa: Áno
      Informacie pre uchadzaca: Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Všetky životopisy spolu s motivačnými listami budú starostlivo posúdené. Kontaktovať však budeme len vybraných uchádzačov.
      Charakteristika spoločnosti: crewnet s.r.o. je spoločnosť, ktorá pôsobí v oblasti marketingu. Realizujeme projekty zamerané na front office a back office.
      Kontakt: Kontaktná osoba: pohovory@crewnet.sk
      Adresa spoločnosti: crewnet s.r.o.
      Karpatská 15
      058 0 Poprad