Operátor vo výrobe - jednoduchá práca pre všetkých - ubytovanie zabezpečené v Trnave

Miesto práce:
  • Trnava (Trnavský kraj, Slovenská republika)
  • Trnavský kraj (Slovenská republika)
Termín nástupu: 9.12.2016
  • Plný úväzok
Náplň práce: - ošetrovanie karosérie
- pracovník prechádza komplexným zaškolením na pozíciu

MZDA:
• 1. mesiac - 754€ - 4,40€/hod.
• od 2. mesiaca - 880€ - 5,30€/hod.
Požiadavky na zamestnanca
  • Základné
  • Stredoškolské
      Osobnostne predpoklady a zručnosti: - možnosť vycestovať do Trnavy a bývať na ubytovni - ochota pracovať v 3-zmennej prevádzke (ranná,poobedná,nočná) - dobrý zdravotný stav
      Ponúkaný plat: Od: 574 Eur
      Zamestnanecké výhody, benefity: - istota stabilného zamestnania v TOP spoločnosti - komplexné zaučenie na pracovnú pozíciu - doprava z miesta bydliska sa prepláca - mzdové zvýhodnenie pri práci nadčas - možnosť kariérneho rastu - prvý mesiac ubytovania hradí zamestnávateľ, na druhý je príspevok 30€, cena ubytovne je 90€ - uchádzačom z ÚP pomôžeme vybaviť príspevky na cestovné a ubytovanie - stravovanie vo firme - zamestnanec dopláca len 0,40€ - 0,90€ (podľa výberu jedla) - pitný režim je zabezpečený celoročne na každej prevádzke - možnosť získať príspevok za zlepšujúci návrh napr.: zjednodušenie práce, ušetrenie času, odbúranie/zníženie rizika, odhalenie skrytej poruchy a iné (8-300 EUR za každý \"zlepšovák\"), - možnosť získať náborový príspevok - 350€ za doporučeného človeka
      Ponuky vhodné pre absolventa: Áno
      Charakteristika spoločnosti: INDEX NOSLUŠ - to je 25 rokov skúseností s hľadaním práce pre ľudí. Sme stabilná, slovenská spoločnosť. Obrátiť sa na nás môžete v 17 okresných mestách SR. Prácu ponúkame najmä v odvetviach výroba, obchodné reťazce, logistika a gastro. Spolupráca s nami Vám zaistí: - výplatu vždy do 15. dňa v mesiaci na Vašom účte, - konzultanta, ktorý sa o vás postará počas celého pracovného procesu, - vyriešenie pracovných legislatívnych záležitostí, - výber inej práce, ak Vám tá aktuálna nebude vyhovovať. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2008/28973/9395/OISS)
      Kontakt: Kontaktná osoba:
      Adresa spoločnosti: INDEX NOSLUŠ, s.r.o.
      Prešovská 38
      82102 Bratislava