Asistent Predaja Pyrotechniky - Sereď, Šaľa - Posledné Miesta

Miesto práce:
  • Slovenská republika
  • Trnavský kraj (Slovenská republika)
Termín nástupu: 1.12.2016
Náplň práce: Hľadáš nenáročnú brigádu na december? Zarob si ako asistent predaja pyrotechniky v Seredi a Šali.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
- manipulácia, dohľad a vydávanie pyrotechnických výrobkov v obchodnom reťazci v Seredi
- bezplatné školenie na získanie certifikátu zabezpečené zamestnávateľom
- ranné a poobedné zmeny po 6 a 7 hodín počas celého mesiaca
- zdravotný preukaz na prácu s potravinami nutnosťou
- preukaz Vám preplatíme
- práca bez styku s hotovosťou a bez práce s registračnou pokladňou
- denný zárobok od 20€ do 22€/brutto
Požiadavky na zamestnanca
  • Základné
  • Stredoškolské
  • Stredoškolské bez maturity
  • Stredoškolské s maturitou
  • Vyššie odborné (DiS.)
  • Vysokoškolské 1. stupňa (Bc.)
  • Vysokoškolské 2. stupňa (Ing./Mgr.)
      Osobnostne predpoklady a zručnosti: Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním: - základné vzdelanie - stredoškolské bez maturity - stredoškolské s maturitou - nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie - študent vysokej školy - vysokoškolské I. stupňa - vysokoškolské II. stupňa - zdravotný preukaz na prácu s potravinami - ochota pracovať počas celého mesiaca december vrátane víkendov.
      Ponúkaný plat:
      Zamestnanecké výhody, benefity: Zamestnanecké výhody, benefity: - práca na trvalý pracovný pomer - zaujímavý zárobok bez fyzickej námahy - preplatenie školenia na získanie certifikátu - stravné lístky za každú odpracovanú zmenu nad 4 hodiny - stabilná práca počas celého mesiaca - príplatky za sviatky
      Ponuky vhodné pre absolventa: Áno
      Informacie pre uchadzaca: Osobnostné predpoklady a zručnosti: - pracuje sa na 2 zmeny (7:00-14:00 a 14:00-20:00) - práca počas sviatkov: - 24.12. 2016 pracuje sa do 11:00h. - 25. , 26.12. 2016 nepracuje sa, zatvorené - 31.12. 2016 pracuje sa do 15:00h - vek minimálne 18 rokov
      Charakteristika spoločnosti: INDEX NOSLUŠ - to je 25 rokov skúseností s hľadaním práce pre ľudí. Sme stabilná, slovenská spoločnosť. Obrátiť sa na nás môžete v 17 okresných mestách SR. Prácu ponúkame najmä v odvetviach výroba, obchodné reťazce, logistika a gastro. Spolupráca s nami Vám zaistí: - výplatu vždy do 15. dňa v mesiaci na Vašom účte, - konzultanta, ktorý sa o vás postará počas celého pracovného procesu, - vyriešenie pracovných legislatívnych záležitostí, - výber inej práce, ak Vám tá aktuálna nebude vyhovovať. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2008/28973/9395/OISS)
      Kontakt: Kontaktná osoba: D. Hollóšiová
      Adresa spoločnosti: INDEX NOSLUŠ, s.r.o.
      Prešovská 38
      82102 Bratislava