Zarob si na darčeky ako pokladník - Galanta, Šaľa, DS

Miesto práce:
  • Dunajská Streda (Trnavský kraj, Slovenská republika)
  • Galanta (Trnavský kraj, Slovenská republika)
  • Šaľa (Nitriansky kraj, Slovenská republika)
Termín nástupu: 16.11.2016
Pracovný pomer:
  • Na dohodu
Náplň práce: Za chvíľu sú tu Vianoce a ty ešte nemáš ani našetrené na vianočné darčeky?
Ponúkame ti možnosť zarobiť si na ne na pozícii pokladník/čka v Galante, Šali alebo Dunajskej Strede.

Druh pracovného pomeru:
na dohodu (brigády)

Termín nástupu:
ASAP

Ponúkaný plat v hrubom:
3,70€ brutto/hod.+ stravné lístky

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
- práca s registračnou pokladňou
- práca s hotovosťou
- obsluha zákazníkov
Požiadavky na zamestnanca
  • Stredoškolské
      Osobnostne predpoklady a zručnosti: Požiadavky na zamestnanca: Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním stredoškolské bez maturity Osobnostné predpoklady a zručnosti: - vek od 18 rokov - zdravotný preukaz na prácu s potravinami - ochota pracovať s peňažnými a nepeňažnými platobnými prostriedkami
      Ponúkaný plat:
      Napr.: dohodou 3,70€/hod.
      Zamestnanecké výhody, benefity: - stravné lístky - možnosť výberu zmien - možnosť výberu lokality - možnosť týždenného vyplácania - brigáda popri zamestnaní, pre študentov
      Ponuky vhodné pre absolventa: Áno
      Informacie pre uchadzaca: Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná: Obchodné reťazce
      Charakteristika spoločnosti: INDEX NOSLUŠ - to je 25 rokov skúseností s hľadaním práce pre ľudí. Sme stabilná, slovenská spoločnosť. Obrátiť sa na nás môžete v 17 okresných mestách SR. Prácu ponúkame najmä v odvetviach výroba, obchodné reťazce, logistika a gastro. Spolupráca s nami Vám zaistí: - výplatu vždy do 15. dňa v mesiaci na Vašom účte, - konzultanta, ktorý sa o vás postará počas celého pracovného procesu, - vyriešenie pracovných legislatívnych záležitostí, - výber inej práce, ak Vám tá aktuálna nebude vyhovovať. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2008/28973/9395/OISS)
      Kontakt: Kontaktná osoba: T.Pukkaiová
      Adresa spoločnosti: INDEX NOSLUŠ, s.r.o.
      Prešovská 38
      82102 Bratislava