Marketingovy reprezentant Zilina

Miesto práce:
  • Žilina (Žilinský kraj, Slovenská republika)
Termín nástupu: 21.11.2016
  • Plný úväzok
  • Živnosť
Náplň práce: Predaj reklamno zľavových vernostných brožúr, vstupeniek a kupónov. Poskytovanie vernostných a zľavových benefitov organizáciam a firemnej klientele prevažne v Žilinskom a Trenčianskom kraji formou osobnej komunikácie s klientom.

Spolupráca s top hotelmi, wellness zariadeniami, masážnymi salónmi, reštauráciami, športoviskami a zábavnými centrami v Žilinskom kraji.

Osobná komunikácia so zákazníkmi a individuálne vedenie obchodných stretnutí s našimi klientami.
Tvorba vnútropodnikových databáz a jednoduché administratívne práce.
Obchodná korešpondencia.
Propagovanie zľavového portálu www.zlavapreteba.sk a vytváranie dobrého mena našich obchodných partnerov.
Po úspešnom zvládnutí práce, organizácia obchodnej činnosti, vedenie a motivácia tímu. Práca v nižšom manažmente firmy.
Požiadavky na zamestnanca
  • Stredoškolské s maturitou
      Počítačové znalosti:
      Ponúkaný plat: Od: 600 Eur   Do: 1 000 Eur
      Zamestnanecké výhody, benefity: firemne vozidlo, bezplatne skolenia, benefity, odmeny
      Ponuky vhodné pre absolventa: Áno
      Charakteristika spoločnosti: Sme reklamno-marketingová spoločnosť zaoberajúca sa jednou z najnáročnejších foriem reklamy a obchodu, priamym marketingom - prevažne individuálna osobná komunikáciou s klientom, a to hlavne na strednom Slovensku. Pôsobíme na trhu už niekoľko rokov a to hlavne v oblasti wellness služieb, kultúry, gastronómie, šport. a relaxačných služieb a CR. Sústreďujeme sa na poskytovanie zľavových benefitov, zľavových, vernostných kariet a rôznych 50% zliav, právnickým a zároveň aj fyzickým osobám. V tejto oblasti máme vybudované množstvo kontaktov či už na konečných klientov alebo na poskytovateľov jednotlivých zliav. Našimi partnermi sú malí aj veľkí poskytovatelia služieb z rôznych oblastí, až po veľké wellness hotely, napr. Hotel Holiday Inn****, Hotel Diplomat****, Hotel Rozsutec***, Kúpele Trenčianske Teplice, Hotel Elizabeth****... a mnohé iné. Doposiaľ sme zvýšili návštevnosť prevádzok viac než 150-tim obchodným partnerom a naše zľavové kupóny využilo cez 260 000 zákazníkov. Prevádzkujeme zľavový reklamný server www.zlavapreteba.sk, vedieme vernostný program VIPcard.sk na strednom Slovensku, tlačíme reklamné propagačné materiály, realizujeme rôzne grafické činnosti a venujeme sa obchodnému tréningu. Taktiež robíme pilotné projekty formou priameho predaja a akvizičnej činnosti pre niektoré novovznikajúce spoločnosti.
      Kontakt: Kontaktná osoba: Monika Barjakova
      Adresa spoločnosti: R.M.Agency, .s.r.o.
      Horný Val 23
      01001 ŽIlina