OBCHODNO – TECHNICKÝ ZÁSTUPCA SR - Špecialista pre AUTOMOTIVE

Miesto práce:
  • Bratislava (Bratislavský kraj, Slovenská republika)
  • Malacky (Bratislavský kraj, Slovenská republika)
  • Senec (Bratislavský kraj, Slovenská republika)
  • Dunajská Streda (Trnavský kraj, Slovenská republika)
  • Galanta (Trnavský kraj, Slovenská republika)
  • Hlohovec (Trnavský kraj, Slovenská republika)
  • Piešťany (Trnavský kraj, Slovenská republika)
  • Senica (Trnavský kraj, Slovenská republika)
  • Skalica (Trnavský kraj, Slovenská republika)
  • Trnava (Trnavský kraj, Slovenská republika)
  • Nitra (Nitriansky kraj, Slovenská republika)
  • Nové Zámky (Nitriansky kraj, Slovenská republika)
  • Bánovce nad Bebravou (Trenčiansky kraj, Slovenská republika)
  • Ilava (Trenčiansky kraj, Slovenská republika)
  • Myjava (Trenčiansky kraj, Slovenská republika)
  • Nové Mesto nad Váhom (Trenčiansky kraj, Slovenská republika)
  • Partizánske (Trenčiansky kraj, Slovenská republika)
  • Považská Bystrica (Trenčiansky kraj, Slovenská republika)
  • Prievidza (Trenčiansky kraj, Slovenská republika)
  • Púchov (Trenčiansky kraj, Slovenská republika)
  • Trenčín (Trenčiansky kraj, Slovenská republika)
  • Bratislavský kraj (Slovenská republika)
  • Trnavský kraj (Slovenská republika)
  • Trenčiansky kraj (Slovenská republika)
Termín nástupu: 1.11.2015
  • Plný úväzok
Náplň práce: Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Chcete využiť svoje vedomosti a pomáhať ľuďom?
Chcete si tak získať priateľov po celom Slovensku a užívať si ich priazeň?
Chcete byť akceptovaným a známym odborníkom?
Príďte k nám pracovať. Umožníme Vám to!
Vyškolíme a vytrénujeme Vás.

Predaj špičkových produktov výrobcu svetovej úrovne Dodávanie špičkových produktov výrobcu svetovej úrovne Wenglor sensoric GmbH, MTS SENSORS TECHNOLOGIE GmbH, FRASER Anti-Static Techniques LTD, PATLITE, COMITRONIC/BTi, EGE-Elektronik Spezial-Sensoren GmbH, a iných svetových výrobcov komponentov pre priemyselnú automatizáciu (pozri www.eximtech.sk )
Poskytovanie technickej podpory zákazníkom.
Starostlivosť o súčasných zákazníkov a získavanie nových zákazníkov v pridelenom regióne.
Riešenie požiadaviek zákazníkov a spracovávanie špecifikácií produktov k nim .
Plánovanie a realizácia služobných ciest k prideleným zákazníkom.
Pravidelný reporting nadriadeným zamestnancom .
Účasť na odborných seminároch, tréningoch a školeniach .
Dosahovanie obchodných výsledkov podľa stanovených plánov .
sledovanie trhového prostredia, konkurencie, noviniek v danej oblasti.

Práca obchodníka v tejto oblasti je náročná. Vyžaduje výraznú osobnosť, ktorá má veľkú ochotu veľa sa učiť a neustále sa vzdelávať.
Zároveň nemá obavy s prekonávania prekážok a prípadného počiatočného odmietnutia.
Preto budeme akceptovať len takých kandidátov, ktorí už vo svojej predchádzajúcej pracovnej činnosti preukázateľne dosiahli veľmi dobré výsledky.
Dokážete si predstaviť predaj riešení pre automatizačné technológie, renomovaných značiek ? Dokážete dlhodobo udržiavať vzťahy so svojimi zákazníkmi?
Máte ambíciu neustále pracovať na svojej kompetencii a stať sa technickým poradcom a partnerom svojim zákazníkom ?
Na začiatku môžete nadviazať na veľmi dobrú pozíciu spoločnosti na danom trhu, ale očakávajú sa od Vás aj akvizície úplne novým klientom.
Môžete sa oprieť o vysokú podporu najvyššieho vedenia a dlhodobý tréning.

Budete operovať formou " home office " v Západoslovenskom regióne a regióne Považia.
Raz do mesiaca Vás čaká porada na centrále. Ak nemáte obavy z vycestovania do zahraničia môžete zvyšovať svoju kompetenciu obchodníka na školeniach našich zahraničných partnerov.
Veľmi dobré výsledky Vám zabezpečia nadštandardný príjem istú budúcnosť aj z dlhodobého hľadiska a predovšetkým zaujímavú a hodnotnú prácu.

Všeobecne požadované znalosti:

Vysokoškolské vzdelanie v odbore automatizácia, kybernetika, mechatronika, elektrotechnika alebo v príbuznom elektro – odbore.
Stredoškolské vzdelanie v odbore elektro s minimálnou praxou 3 roky v odbore priemyselná automatizácia.
Odborné vedomosti o snímačoch polohy, o elektro – komponentoch pre priemyselnú automatizáciu a schopnosť riešiť technické úlohy.
Schopnosť čítať technickú dokumentáciu v angličtine alebo v nemčine a porozumieť prečítanému textu.
Skúsenosti a už dosiahnuté obchodné úspechy v aktívnom predaji v odbore elektrokomponenty pre priemysel sú veľkou výhodou.
Ochota denne cestovať ako samozrejmá povinnosť.
Samostatnosť.
Ochota zvládať časovú záťaž.

Ďalšie požiadavky na zamestnanca:

Požadované vzdelanie: stredoškolské + prax; vysokoškolské v oblasti priemyselnej automatizácie

Jazykové znalosti: anglický jazyk - mierne pokročilý

Počítačové znalosti: užívateľská znalosť balíka Microsoft Office

Vodičský preukaz: B

Pozícia vhodná pre absolventa: vhodné pre absolventov vysokých škôl

Informácie pre uchádzača:

Hľadáme ďalších šikovných a samostatných obchodníkov do svojho kolektívu. Ak Vy, hľadáte výzvu, ste znalý trhu a máte chuť niečo zmysluplné vybudovať, staňte sa súčasťou nášho tímu.

Výkon práce v požadovanom regióne (podľa bydliska uchádzača). Tri dni v týždni stretnutia so zákazníkmi, 2 dni práca doma v externej kancelárii v bydlisku zamestnanca.
Požiadavky na zamestnanca
  • Stredoškolské s maturitou
  • Vyššie odborné (DiS.)
  • Vysokoškolské 1. stupňa (Bc.)
  • Vysokoškolské 2. stupňa (Ing./Mgr.)
  • Postgraduálne
      Počítačové znalosti:
      Ponúkaný plat:
      Napr.: dohodou platové podmienky upresníme na osobnom pohovore
      Zamestnanecké výhody, benefity: Iné výhody: Automobil, notebook, mobil Byť zamestnancom rozvíjajúcej sa firmy na vysokej úrovni. Možnosť dosahovať náročné ciele. Možnosť budovať svoju profesionálnu kariéru. Možnosť profesionálneho rasu – budovanie manažérskej kariéry. Možnosť profesionálneho rastu. Možnosti ďalšieho vzdelávania.
      Ponuky vhodné pre absolventa: Áno
      Charakteristika spoločnosti: Společnost EXIM - TECH s.r.o. - S dobrou znalostí a bohatými praktickými zkušenostmi pomáhá svým zákazníkům řešit jejich úkoly a potřeby v oblasti senzoriky , automatizace v průmyslu , odstraňování statické elektřiny , záložních zdrojů UPS , a tak jim umožňujeme mít užitek z dodaného zboží , system a služby. Společnost se věnuje prodeji, technické podpoře a poradenství firmám , které vyrábějí stroje a automatizované linky nebo které je používají ve své výrobě. Působíme na slovenském a částečně na českém trhu. Našimi zákazníky jsou malé ale i velké firmy z oblasti výroby automobilů, strojírenství, papírenského průmyslu , plastikářského průmyslu , atd. . Máme svých obchodně - technických zástupců, kteří poskytují podporu a poradenství našim zákazníkům ve svých regionech . Sídlo společnosti máme v Banské Bystrici , kde máme i administrativu, školící místnosti a sklad . Neustále se rozvíjíme a expandujeme a proto potřebujeme schopných a produktivních lidí. V produktovém portfoliu společnosti jsou tyto produkty : - Optické snímače - Indukční snímače - Magnetic snímače polohy do pneumatických válců - Speciální indukční a optické snímače polohy pro vysoké teploty - Signálové převodníky - Laserové měřiče vzdálenosti - IRC rotační snímače polohy a lineární magnetické snímače polohy - Bezpečnostní moduly a bezpečnostní relé - Lasery a laserové systémy pro průmyslové a ocelářské využití - Digitální panelové měřiče , regulátory a převodníky teploty - Ultrazvukové snímače vzdálenosti a polohy - HMI provozní rozhraní - Process controllers a Fuzzy + PID kontroléry pro řízení procesu a teploty - Nízkonákladové PID teplotní regulátory s automatickou regulací - Moduly sběru a zpracování dat - Zobrazovací jednotky senzorů - Komunikační brány různých interface - Bezpečnostní optoelektronické bariéry - Signální světelné věže - Bezpečnostní releové moduly a relé
      Kontakt: Kontaktná osoba: Hana Szemová
      Adresa spoločnosti: EXIM - TECH, s.r.o.
      Partizánska cesta 456/76
      97401 Banská Bystrica