Java EE Developer

Miesto práce:
  • Bratislava (Bratislavský kraj, Slovenská republika)
Termín nástupu: 1.6.2018
Náplň práce: ​Do nášho teamu hľadáme tímového kolegu/kolegyňu - skúseného vývojára s praxou s viacvrstvovými Java/J2EE projektami, ochotného/ochotnú tiež pomáhať aj menej skúseným kolegom a podporovať ich v odbornom rozvoji.
Požiadavky na zamestnanca
  • Stredoškolské s maturitou
      Osobnostne predpoklady a zručnosti: - technológie, ktoré primárne uvítame: Wicket, Spring, Maven, MyBatis, Hibernate, WebServices, JavaScript, Ajax, SQL. Žiadna nie je nevyhnutnou podmienkou, pokiaľ nás presvedčíte o svojich praktických skúsenostiach s analogickými technológiami - výhodou pre vás môže byť orientácia v nejakých nasledujúcich oblastiach – Liferay, front end frameworks, lightweight frontend (Javascript), integration platforms, Tibco, atď. - viac, než schopnosť lúštenia algoritmických hádaniek, potrebujeme PRAKTICKÉ skúsenosti s rôznymi frameworkami, technológiami, design patterns - schopnosť navrhovať ich správnu kombináciu pre splnenie výkonnostných a bezpečnostných požiadavkov - schopnosť prispievať k ďaľšiemu rozvoju interného development procesu: Unit testy, Test driven development, continuous integration, ako správne organizovať kód (branching, …), deployment proces / release management - ochota neustále sa vzdelávať a učiť sa novým veciam - znalosť telco alebo finančnej oblasti výhodou
      Ponúkaný plat: Od: 1 000 Eur
      Zamestnanecké výhody, benefity: - prácu na projektoch s modernými technológiami a prístupmi - v prípade preukázania potenciálu možnosť postupu na pozíciu architekta - jediným obmedzením sú vaše schopnosti! - pravidelné interné a externé školenia - podporu pre úspěšné získanie certifikácií v obore - zázemie stabilnej českej firmy podporujúcej odborný rozvoj svojich zamestnancov - dobré platové podmienky a prémiové ohodnotenie podľa schopností a pracovného úsilia - kvalitné HW i SW vybavenie a prístup k nejmodernějším technologiám - flexibilnú pracovnú dobu - výuka angličtiny - príspevok na životné a penzijné pripojistenie
      Ponuky vhodné pre absolventa: Áno
      Charakteristika spoločnosti: CLEVERLANCE s.r.o. sa behom niekoľkých rokov po svojom založení stala jedným z najväčších dodávateľov viacvrstvových, otvorených riešení na tuzemskom trhu a predným hráčom v stredoeurópskom merítku, poskytujúcou komplexné služby pre implementáciu, vývoj a údržbu finančných, telekomunikačných a eGovernment systémov. Team Cleverlance tvorí vyše 500 špecialistov, ktorí sú pripravení splniť požiadavky z oblasti analýz, návrhu, vývoja a implementácie aplikácií vrátane projektového riadenia, podpory či úplného outsourcingu. Technologické zázemie pre vývoj zahrňuje rozsiahlu znalosť platforiem J2EE a MS.NET, najrozšírenejších databázových servrov a sieťových technologií. Podľa rebríčku „Technology Fast 50“ zostavovanom spoločnosťou Deloitte v roku 2006 sa Cleverlance stala už po druhýkrát najúspešnejším českým poskytovateľom SW v regióne Strednej Európy. Viac informácií o spoločnosti nájdete na adrese www.cleverlance.cz
      Kontakt: Kontaktná osoba: Silvia Šoóš
      Adresa spoločnosti: Cleverlance Slovakia s.r.o.
      Prievozská 6
      82109 Bratislava