Počítanie tovaru pri inventúre - jednorázová brigáda -

Miesto práce:
  • Vranov nad Topľou (Prešovský kraj, Slovenská republika)
  • Prešovský kraj (Slovenská republika)
Termín nástupu: 10.9.2016
Pracovný pomer:
  • Na dohodu
Náplň práce: Náplň práce:
- počítanie tovaru počas inventúry v obchodnom dome
- práca v noci na 1 deň

Miesto práce: Vranov nad Topľou

Inventúry sa uskutočnia 10.9 a 17.9.

MZDA: 2,74€/hod. + príplatok za prácu v noci
Požiadavky na zamestnanca
  • Stredoškolské bez maturity
  • Stredoškolské s maturitou
  • Vyššie odborné (DiS.)
  • Vysokoškolské 1. stupňa (Bc.)
  • Vysokoškolské 2. stupňa (Ing./Mgr.)
      Osobnostne predpoklady a zručnosti: - vek min. 18 rokov - ZDRAVOTNÝ PREUKAZ PRE PRÁCU S POTRAVINAMI - podmienkou!!! - nutná účasť na školení pred nástupom
      Ponúkaný plat:
      Napr.: dohodou 2,74€/hodina + príplatky za prácu v noci
      Zamestnanecké výhody, benefity: - jednorázová brigáda - privyrobenie popri štúdiu - rýchly zárobok
      Ponuky vhodné pre absolventa: Áno
      Charakteristika spoločnosti: INDEX NOSLUŠ - to je 25 rokov skúseností s hľadaním práce pre ľudí. Sme stabilná, slovenská spoločnosť. Obrátiť sa na nás môžete v 17 okresných mestách SR. Prácu ponúkame najmä v odvetviach výroba, obchodné reťazce, logistika a gastro. Spolupráca s nami Vám zaistí: - výplatu vždy do 15. dňa v mesiaci na Vašom účte, - konzultanta, ktorý sa o vás postará počas celého pracovného procesu, - vyriešenie pracovných legislatívnych záležitostí, - výber inej práce, ak Vám tá aktuálna nebude vyhovovať. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2008/28973/9395/OISS)
      Kontakt: Kontaktná osoba: Petra Štegerová
      Adresa spoločnosti: INDEX NOSLUŠ, s.r.o.
      Prešovská 38
      82102 Bratislava