BRIGÁDA V NUTRIČNOM CENTRE (aj online)

Miesto práce:
  • Rakúsko
  • Slovenská republika
  • Česká republika
Termín nástupu: 18.1.2021
  • Plný úväzok
  • Polovičný úväzok
  • Živnosť
Náplň práce: Nutričný kouč - práca online
Hľadám kreatívnych a samostatných ľudí na pozíciu nutričného coacha.
Náplňou je online a osobné nutričné poradenstvo, tvorba jedálničkov, doplnky stravy, zdravý lifestyle, práca so sociálnymi sieťami, komunikácia s klientami.
Ponúkame: zaškolenie zadarmo, finančné ohodnotenie podľa obratu - možnosť dosiahnuť vyššie príjmy, flexibilnú pracovnú dobu, skvelý kolektív, firemné benefity, možnosť kariérneho rastu, vybudovaný funkčný systém práce.
Požiadavky na zamestnanca
  • Stredoškolské s maturitou
      Počítačové znalosti:
      Ponúkaný plat: Od: 300 Eur   Do: 1 500 Eur
      Zamestnanecké výhody, benefity:
      Informacie pre uchadzaca: CV poprosím poslať do mailu:filip.cechvala@gmail.com
      Informácie o spoločnosti
      Charakteristika spoločnosti:
      Kontakt: Kontaktná osoba: Filip Čechvala
      Adresa spoločnosti: Filip Čechvala
      Soblahov 552
      91338 Soblahov