Pracovník do e-shopu

Miesto práce:
  • Dolný Kubín (Žilinský kraj, Slovenská republika)
  • Rakúsko
  • Maďarsko
  • Taliansko
  • Nemecko
  • Anglicko
  • Česká republika
Termín nástupu: 31.3.2021
  • Plný úväzok
  • Polovičný úväzok
  • Živnosť
  • Stáž
Náplň práce: - samostatná činnosť pre zabehnutý e-shop, ktorý ponúka eko fľaše a termosky
- vybavovanie objednávok v internetovom obchode
- telefonická a e-mailová komunikácia so zákazníkmi
- príprava, balenie a zasielanie tovaru zákazníkom
- vystavovanie faktúr
Požiadavky na zamestnanca
  • Stredoškolské s maturitou
      Osobnostne predpoklady a zručnosti: - schopnosť pracovať samostatne - zmysel pre detaily - zodpovednosť - pokročilé znalosti práce s počítačom
      Ponúkaný plat: Od: 200 Eur   Do: 300 Eur
      Zamestnanecké výhody, benefity: - výkon činnosti cca 15 - 20 hodín týždenne - flexibilný pracovný čas
      Informacie pre uchadzaca: Životopis v slovenskom jazyku pošlite na náš email.
      Charakteristika spoločnosti: Internetový obchod Zdraveflase.sk ponúka ekologickú alternatívu k plastovým jednorázovým fľašiam a zároveň zdravšiu alternatívu pre váš pitný režim a pitný režim vášho dieťaťa. V ponuke obchodu nájdete najrôznejší ekologický tovar na pitie, jedenie a uskladnenie potravín, pre dojčatá, detí aj dospelých. Veľmi obľúbené sú nerezové fľaše do školy pre deti, ktoré si svojim štýlovým dizajnom a odolnosťou voči poškodeniu získavajú čoraz väčšiu obľúbenosť medzi školákmi, a takisto termosky na jedlo nielen pre deti, ktoré vďaka svojim termoizolačným vlastnostiam udržia jedlo teplé až niekoľko hodín. Ideálne na výlety alebo športové tréningy sú odolné vákuové termosky pre deti značky Eco Vessel, ktoré majú trojitú izoláciu, vďaka čomu udržia nápoj teplý až 8 hodín a studený dokonca 36 hodín
      Kontakt: Kontaktná osoba: Zdraveflase.sk
      Adresa spoločnosti: Esprite sro
      Mierova 1960/1
      02601 Dolný Kubín