ONLINE COACH/CONSULTANT V OBLASTI STRAVY A VÝŽIVY

Miesto práce:
  • Slovenská republika
  • Česká republika
Termín nástupu: 27.11.2020
  • Plný úväzok
  • Polovičný úväzok
  • Na dohodu
  • Živnosť
Náplň práce: Coach/konzultant v oblasti stravy a výživy

Náplň spočíva v poradenstve v oblasti výživy, stravy, doplnkov, zdravého lifestylu a aj prípadného cvičenia. Pomoc pri organizovaní premien. Vedenie zákazníckeho servisu.

V období COVIDU nie je problém pracovať aj online na diaľku. Možnosť vzdelávať sa v nutričnej oblasti a pomáhať druhým ľuďom lepšie sa stravovať, cítiť a vyzerať.

Ak máš v tejto oblasti skúsenosti je to veľkou výhodou. Ak nie, máme na to systém vzdelávania a zaškolenia. Sme mladý a dynamický kolektív. Možnosť dosiahnuť aj vyššie príjmy, vytvoriť si pasívny príjem. Ty sám/sama si určíš kedy budeš pracovať - flexibilná pracovná doba.

Aké su moje podmienky spolupráce? Chuť na sebe pracovať, vzdelávať sa, byť tu pre druhých a úprimne pomáhať.

V prípade záujmu je nutné absolvovať online pracovný pohovor/vysvetlenie.

Vek: 18+

Mzda: podľa obratu

Kontaktovať ma môžete na tel. čísle:0904061864 email: filip.cechvala@gmail.com

Do mailu poprosím poslať CV s foto
Požiadavky na zamestnanca
        Počítačové znalosti:
        Ponúkaný plat:
        Zamestnanecké výhody, benefity: časová flexibilita kariérny rast rastúce odvetvie skvelý kolektív pozitívnych ľudí vzdelávanie v oblasti
        Informácie o spoločnosti
        Charakteristika spoločnosti:
        Kontakt: Kontaktná osoba: Filip Čechvala
        Adresa spoločnosti: Filip Čechvala
        Soblahov 552
        91338 Soblahov