Nástrojár

Miesto práce:
  • Galanta (Trnavský kraj, Slovenská republika)
Termín nástupu: 1.12.2014
Náplň práce: - demontáž, montáž, údržba, čistenie a konzervácia vstrekovacích foriem
- lísovanie, údržba, úprava a oprava viacnásobných vstrekovacích foriem a presných foriem s niekoľkými horizontálnymi, vertikálnymi a lomenými rovinami,
- ošetrovanie a údržba príslušného vybavenia, strojov a nástrojov a vykonávanie jednoduchých opravárenských prác,
- ručné opracovávanie materiálov
Požiadavky na zamestnanca
  • Stredoškolské bez maturity
      Počítačové znalosti:
      Ponúkaný plat:
      Zamestnanecké výhody, benefity:
      Požadovaná prax: 2 roky
      Charakteristika spoločnosti: JASPLASTIK-SK spol. s r.o. je popredným výrobcom a dodávateľom plastových a polystyrénových výrobkov pre elektrotechnický a automobilový priemysel.
      Kontakt: Kontaktná osoba: Zuzana Štalmachová
      Adresa spoločnosti: JASPLASTIK-SK
      SNP 997/18
      92401 Galanta