Pracovná agentúra práce hľadá personál do zahraničia

Miesto práce:
  • Bratislavský kraj (Slovenská republika)
  • Banskobystrický kraj (Slovenská republika)
  • Košický kraj (Slovenská republika)
  • Maďarsko
  • (Stolično)Belehradská župa (Maďarsko)
  • Taliansko
  • Švajčiarsko
  • Anglicko
  • Česká republika
Termín nástupu: 26.2.2020
Náplň práce: Chceš vyskúšať prácu cez pracovnú agentúru v zahraničí pri mori?
Chceš mať slnečný každý deň?
Chceš spoznať novú kultúru?
TAK TERAZ MÁŠ PRÍLEŽITOSŤ!

Naša pracovná agentúra hľadá pre nášho zahraničného partnera na Cypre (hotelová sieť v Pafose) hľadáme hotelový personál na rôzne pozície.

Obsadzované pozície na Cypre:
• čašník / čašníčka v reštaurácii
• čašník / čašníčka v bare
• recepčný / recepčná
• chyžná / chyžný
• kuchár / kuchárka
• pomocník / pomocníčka v kuchyni
• hosteska
• pool attendant
• porter (hotelový nosič batožiny)
• houseman
• pracovník v hotelovej práčovni

Čistý mesačný príjem:
750 - 820 EUR netto mesačne + strava a ubytovanie zdarma

Plat pre študentov, ktorý sú k dispozícii len na 4-5 mesiacov, je 600 eur. Plat pre uchádzača na 6 a viac mesiacov je 750 - 820 eur.

Práca čašníka cez agentúru v zahraničí :
- prestieranie stolov, príprava a upratovanie príborov, tanierov, pohárov a prestieraní
- privítanie a usádzanie hostí
- prijímanie objednávok od zákazníkov
- servírovanie objednaných jedál a nápojov
Požiadavky na zamestnanca
  • Stredoškolské s maturitou
      Osobnostne predpoklady a zručnosti: • konverzačná znalosť anglického jazyka • skúsenosti sú výhodou, ale nie podmienkou • nástupy do zamestnania: kedykoľvek, na 4 - 12 mesiacov, garancia práce - naša pracovná agentúra do zahraničia
      Ponúkaný plat: Od: 750 Eur   Do: 820 Eur
      Zamestnanecké výhody, benefity: • práca v 4-hviezdičkových alebo 5-hviezdičkových hoteloch, v peknom prostredí pri mori • práce 8 hodín denne, 6 dní v týždni • strava a ubytovanie zadarmo • vyzdvihnutie z letiska po prílete zadarmo • každodenná doprava z apartmánov do hotela zabezpečená zdarma • zdravotné a sociálne poistenie na Cypre • asistencia našej pracovnej agentúry v zahraničí • plat pre študentov 600 EUR
      Informacie pre uchadzaca: Ako získať prácu na Cypre: • reaguj na tento inzerát a napíš nám, o ktorú pozíciu máš záujem • zaregistruj sa v našej databáze na www.prostaff.sk • absolvujt telefonický alebo skype pohovor so zamestnávateľom / pracovníkom našej agentúry • ak si ťa vyberú, balíš kufre a ideš na Cyprus! Tešíme sa na Teba!
      Charakteristika spoločnosti: Pracovná agentúra Pro-Staff Recruitment ponúka prácu v zahraničí pre animátorov voľného času a hotelový personál. Práca a brigády v zahraničí v Španielsku, Grécku, Taliansku, na Malte, Cypre. Agentúra práce Pro-Staff ponúka sprostredkovanie prace v zahraničí od roku 2002. Každoročne sprostredkuje prácu v zahraničí niekoľkým stovkám záujemcov.
      Kontakt: Kontaktná osoba: Lívia Husárová
      Adresa spoločnosti: Pracovná agentúra do zahraničia Pro-Staff Recruitment
      J.Matušku 2
      05205 Sp. N.Ves